Autor Zpráva
treticka
Profil *
Tady chci zarovnat obsah (div centrel) doprostřed http://odkazy.czechbeadwork.net/ - ve Firefoxu mi to funguje, v IE6 ne:(

začátek mého css, kde by měl být daný problém:

body, html { font-family: "Verdana CE", sans-serif; background-image: url('vzorek.gif'); margin-top: 0px; font-size: 11px; color: #000066; }
a {font-weight: 900; text-decoration: none; color: #000066; }
p, img, table, th, h1, h2, h3, h4, h5 { border: 0px none; margin: 0px; padding: 0px; font-size: 11px; }
#central { width: 850px; margin: 0px auto; border: 3px solid #03033D; background-color: #FFFFFF}

pročpak se mi to pořád cpe do levého rohu? Díky za pomoc
Miloš
Profil
Nefunguje proto, že je IE v quirku (viz režimy prohlížečů).
Buď změň doctype, nebo přidej toto:

body {text-align: center;}
#central {text-align: left;}
treticka
Profil *
díky
treticka
Profil *
počkat, já přidala, vypadá to takto:

body, html { font-family: "Verdana CE", sans-serif; background-image: url('vzorek.gif'); margin-top: 0px; font-size: 11px; color: #000066; text-align: center;}
a {font-weight: 900; text-decoration: none; color: #000066; }
p, img, table, th, h1, h2, h3, h4, h5 { border: 0px none; margin: 0px; padding: 0px; font-size: 11px; }
#central { width: 850px; margin: 0px auto; border: 3px solid #03033D; background-color: #FFFFFF; text-align: left;}

a žádná změna... To neni dobrý, ach jo.
Miloš
Profil
To bude nakešovaná stránka, protože když jsem ji načetl, tak v CSS žádná změna nebyla, ale po obnovení už jo a taky to už fungovalo.
Miloš
Profil
A ještě (mimo otázku) – nedefinuj font v px, protože to pak v exploreru nejde zvětšovat. Doporučuju buď klíčové slovo, nebo procenta (počítají se z výchozí velikosti, resp. z velikosti nadřazeného prvku, ale nemá-li tento velikost určenou…), nebo to nech automaticky (nic nenastavuj).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0