Autor Zpráva
Ifča
Profil
Mám takový další problém. viz http://www.goldendy.cz/web/kursiva.htm

V pravém sloupsi je klasický text s odstavci a nadpisy a něco mám označené kursívou. Když myší roztahujete obrazovku v IE text občas skočí dolů asi takto: http://www.goldendy.cz/web/kursiva.JPG

Ve FF je to OK vůbec nevím, v čem mám chybu. Zkoušela jsem kursívu jako <i>, <em> či jako <span> se třídou nebo přímo se stylem. Jinak pokud kursívu odstraním, vše je OK. Takhle mám již udělaných několik stránek, se žádnou nebyly problémy a tohle je první, kde používím kursívu.

Prosím poraďte...
Martin
Profil
Zkus nastavit odstavci šířku 99% . Já má stejný problém tady www.unie-teplice.com/test.html , ale tady mi to řešení vyjmečně nepomáhá :) Pokud Ti to nebude fungovat, tak máš smůlu, tady Ti už nikdo neporadí, já jsem to tu už řešil asi dvakrát a nic :(
habendorf
Profil
Ifča: Problém (s největší pravděpodobností) není na tvé straně. Je to známý bug IE, spočívající ve špatném výpočtu šířky elementu obsahujícího kurzívu. Vysvětleno je to velmi názorně např. zde: http://www.positioniseverything.net/explorer/italicbug-ie.html , včetně fixace bugu.
Více informací pak: http://www.google.com/search?hl=cs&q=ie+italic+bug&lr=
Ifča
Profil
Díky moc za tipy :o) a já se s tím tady mořím, kreslím, počítám již druhý den :o( zatracený IE....

Jinak i s tou šířkou 99% jen pro IE (_width: 99%) se to chytlo. Ještě to ale pořádně vyzkouším, aby to případně neudělalo bordel někde jinde. Články prostuduji. Díky :o)
Martin
Profil
habendorf
Díky moc! Fakt díky, proč jsi to neřekl dřív :)
habendorf
Profil
Martin: proč jsi to neřekl dřív

Já si pamatuju, že jsme spolu nějak řešili JS na min-width (nebo max-width?), ale tenhle problém si nějak nepamatuju. Tak ˇpozdě ale přece :o)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0