Autor Zpráva
happymater23
Profil *
Zdravím,

dělám stránku, kde potřebuji aby DIV s patičkou hned těsně navazoval na DIV s hlavním obsahem, který tam je kvůli vytvoření bočních rámečků. Celé to má vypadat takhle http://test.kaple.eu/indefx.php - tedy stření DIV s id="overall" se stará o pozicování na střed, o ty dvě boční rámečkové čáry a div id="footer" je mimo něj. Celé to vypadá tak jak chci, ale s jednou zásadní chybou a to že se to neroztahuje. Proto jsem prvku footer musel nastavit clear: both, jenže ten nefunguje s position: absolute a proto jsem musel div id="overall" roztáhnout i na něj a potom clear: both fungovalo. Pro vytvoření těch bočních čar jsem vytvořil DIV s id="middle". který má za úkol pouze ty dvě oční čáry, jenže se nechce přes ty dva odpluté prvky v něm roztáhnout. Výsledek je zde http://test.kaple.eu.

Díky za rady
orginal.xf.cz
Profil *
POtom nastav pevnu vysku obashu. sprav to takto: celok kt. bude margin a padding, v nom iba stylujes ostatne ako menu a obsah.
A obsah nastav ba pevnu vysku
a celok tiez
happymater23
Profil *
Pevná výška je mi na nic, ale už jsem na to sám přišel. Stačilo do toho divu middle dát pod ty dva odpluté ještě jeden se znakem &nbsp a právě text je důležitý - ten se postará o to, že se přes něj ten middle přetáhne.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0