Autor Zpráva
Axamith
Profil
Do stránky jsem zakomponoval menu podle CSS knihovny na Intervalu. V Mozille a Opeře se chová standartně, ale v IE mi vzniká pod DIVem menu pruh navíc. Pokoušel jsem ladit všemi pro mě známými metodami, ale neúspěšně. Myslím, že to nemá nic společné s menu, ale pere se tam něco, na co se mi nedaří přijít. Máte někdo nápad, jak tento jev odstranit ??? Děkuji Axamith
Axamith
Profil
tak jsem se v tom zase trochu pošťoural a z jistotou vím, že to nemá nic společného s menu. Stránku jsem maximálně zjednodušil, pro přehlednost jsem stylování vlozil přímo do kódu. Do DIVu menu s šedým pozadím jsem vložil červený obdélník jako IMG. V Mozille, Opeře je to OK, V IE zase dole vykukuje šedý podklad. prosím o radu. Ukázka
:-)
Profil *
at se v ie dívám jak se dívám nikde nic nevykukuje
Axamith
Profil
Zjistil jsem, že to v IE 7 nedělá. Testuji v IE 6.
Plaváček
Profil
Axamith

Zkus pro img nastavit display:block
Axamith
Profil
Plaváček : nějakou roli to v tom hraje. Ve verzi s červeným obdélníkem to odstranilo, ale u toho menu to mám nastaveno a nejede to podle představ.
Plaváček
Profil
Axamith

Za všechno může ten .cl, kterým rušíš obtékání. Zkus to třeba takto:

.cl {
clear: both;
font-size:0px;
line-height: 0px;
height: 0px;
margin-top: -2px;
}

Píšu to z hlavy, ale mělo by to fungovat.
Axamith
Profil
Plaváčku jsi bedna. Tvá sláva nechť nebes se dotýká.
Přiznám se, že jsem celé menu vložil přímo z interlvalu, doladil jsem pouze vzhled a se samostatným stylem jsem si nehrál, páč jsem úplně nepochopil jeho funkci.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0