Autor Zpráva
Gaudino
Profil
Ahoj, muzete mi nekdo prosim vas poradit proc mi nefunguje podmineny komentar??

pritom jsem jsem to nekde nasel na webu jako funkcni reseni, ale proste mi to nende

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="css.css" />
<!--[if lte IE 6]><link rel="stylesheet" type="text/css" href="cssie.css" /><![endif]-->

podle me je to dobre, ale nechapu ze nende...diky
Jiří Baloun
Profil
Předpokládám, že ti to nefunguje v IE6.. Nepoužíváš náhodou IE7 současně s IE6 standalone verzí? V takovém případě je třeba malý zásah do registru, aby se IE6 rozpoznal správně. Zkus nejdřív do css.css dát definice pro IE6 pomocí podtržítkového hacku.
Gaudino
Profil
Nepoužíváš náhodou IE7 současně s IE6 standalone verzí?
nee, nepouzivam

Zkus nejdřív do css.css dát definice pro IE6 pomocí podtržítkového hacku.
jo, uz me nebavilo patrat dal, tak jsem to takhle udelal a jede to v poho

Ale stejne by me zajimalo, proc mi ty podmineny komentare nejdou :-(
Anonymní
Profil *
A nepoužívaš IE 7?
Komentár znamená <= IE6
Gaudino
Profil
A nepoužívaš IE 7?
nee, nepouzivam IE7 a vim dobre, co <!--[if lte IE 6]> znamena

o tom vic me to zarazi ze to nende
redfrog
Profil *
No taky se me stalo ze mi nefunguje podminen kometar, na localu funguje bez problemu, na hostingu jiz ne. Ale jiny web na tom samem hostingu uspesne funguje i z identickym podminenym komentarem. Je to hodne zarazejici je to snad poprve, co jsem naarazil na problem ze nefunguje... Nesetkal se nekdo s timto a podarilo se mu to vyresit?
redfrog
Profil *
zjistil jsem ze problem zrejmne bude na hostingu. zminovany web kde nefungoval podmineny komentar, jsem nahral na jiny hosting u to sameho poskytovatele, kde podmineny prikaz funguje bez problemu a jiz drive fungoval. takze se domnivam ze problem bude na druhe strane uz jsem psal na pdoporu. budu informovat v cem byl problem a jak to dopadlo.
redfrog
Profil *
Tak na hostingu mi zdelieli ze problem neni unich, ze vse proverili a nenalezli zadnou zavadu co by tomu mela zapricinit. Tak mi to nedalo a hrabkal sem se v tomy nahraval sem ruzne funkcni weby na ten hosting a ruzne kombinoval a kopiroval tam a zpet.
Nakonec sem odinstalovla IE7 (protoze IE6ka se stale hlasila jako 7, vahu sem tomu neprikladal, když to na jinych webech fungovalo bez problemu), nepomhlo tak sem prevalcoval multiple-ie-setup (utilita ktera pustit vice IE na jednom PC) a ouha uz vse funguje jak ma:) hodne divne... Nebo spis nekdo je proklety:D

Davam bolsevikovi rok maximalne dva:D
http://www.toplist.cz/stat/?a=history&type=1

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0