Autor Zpráva
Togusa
Profil
Nazdar Ludia,

potrebuje pomoct! Snazim sa marne nastavit stlpec v tabulke na width: 93px.
Ked mam prazdnu tabulku s tymto stlpcom tak je to ok. Problem nastane vzdy ked tam vlozim obrazok. Stlpec sa natiahne na viac ako 93px. Obrazok ma menej ako 93px!

Skusal som max-width, ale to mi je v IE6 na tri veci…

Nevie mi nikto skuseny poradit?
Ake su moznosti presneho nastavenia rozmerov tabulke?
Jiří Baloun
Profil
Problém nebude s šířkou, musíš tam mít jinou botu. Zkus vynulovat margin a padding popřípadě se podívat jestli obrázek v tabulce nedědí nějakou vlastnost definovanou jinde.
Togusa
Profil
Dakujem, za typ. Pomohlo mi to pri hladani chyby. Problem bol, ze som mal v jednej bunke nastaveny border: 5px solid white; Nejak som to prehliadol. A ked som zacal robit celu tabulku znovu vsimol som si, ze border + vlozenie obrazka zmeni sirku bunky.

Co by som sa velmi rad spytal je, da sa nastavit vnutorny pasik v bunke (5px solid white), tak by som nic ine nezmenil? Dakujem.
Jiří Baloun
Profil
Nevím co je to pasik, ale pokud nastavíš border buňce tabulky, tak musíš odpovídajícím způsobem zmenšit její šířku, aby měla celkově stejný rozměr.
Togusa
Profil
Dakujem za radu, uz som to skusal.
Bunka ma 93px x 93 px, ked tam pridam border 5px tak to zmenim na 88px x 88px, ale nic mi to nepomoze. Sprava sa to divne, tak ako na zaciatku. Stlpec sa natiahne na viac ako 93px.
Jiří Baloun
Profil
Zmenši to na 83px (border je z obou stran)
Togusa
Profil
Dakujem! Mal si pravdu... Mohlo ma to napadnut. :-/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0