Autor Zpráva
timbulko
Profil
Zdravím,
mám nasledujúci div:

<center style="padding-top:10px">
<div style="background-attachment:scroll;background-image:url('pages/easyba nner/xy.png');overflow:auto;width:500px;padding-left:15px;margin-top:1 5px">
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa <br />aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa <br />aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa <br />aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa <br />
</div>
</center>


ale robí problémy vo FF, lebo ten obrázok tam nescrolluje - chová sa ako keby bol fixed. V IE to ide úplne v pohode. Skúšal som len zo zvedavosti nastaviť background-attachment na fixed a vtedy sa tam nezobrazil vôbec obrázok na pozadí. Vie niekto prečo to robí a ako tú chybu odstrániť? Vďaka.
Tomáš Hanus
Profil
timbulko
a pod jakou definici to delas? Myslim html, xhtml?
Tomáš Hanus
Profil
V IE jde skoro všechno "dobře".
timbulko
Profil
XHTML 1.0 Transitional

To niečo na tom mení?
timbulko
Profil
Vie niekto prečo to robí? ešte stále som to nevyriešil
Railbot
Profil
<center style="padding-top:10px">
...
</center>

To má být co?

margin-top:1 5px
Mezera v čísle...

Scroll u pozadí vůbec zadávat nemusíš, je to výchozí hodnota. Proč tam máš overflow: auto? Máš v tom slušný bordel.
timbulko
Profil
Railbot >> Asi sa poriadne nechápeme. A tvoje vtipné poznámky o tom, že mám v tom bordel by som si odpustil.


Ja potrebujem aby to pozadie scrollovalo, ale nescrolluje. Je jedno či nastavím background-attachment:scroll alebo ho nenastavím vôbec, vo FF nechce skrolovať pri nastavenom oveerflow:auto.
timbulko
Profil
nevie nikto poradiť?
Plaváček
Profil
timbulko

Nevíme, čeho chceš dosáhnout. Nevíme, v čem máš problém. Nevíme to z jednoduchého důvodu. Kus kódu, který jsi sem vlepil, nedává prostor k rozumné odpovědi. Pomohl by odkaz na konkrétní stránku. Možná.
Railbot
Profil
timbulko
To nebyla vtipná poznámka, bylo to myšleno zcela vážně. Takže tedy ještě jednu, máš v tom bordel.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0