Autor Zpráva
flipy
Profil *
Vysvetlil by mi nekdo prosim k cemu je presne Layout a jak ho vytvorim? dik moc
Ivorius
Profil
Layout je rozvržení stránek. Tzn. kde se bude nacházet hlavicka, menu, obsah, paticka. Dost často můžeš slyšet tří sloupcový (jeden hlavní sloupec a 2 přilehlé=jeden pro menu, jeden pro aktuality - třeba) či 2 sloupcový layout.

A jak ho vytvoříš? Musíš se naučit základy html. V tom ti pomůže www.jakpsatweb.cz
Jacurutu
Profil
Máš nejstarší: framový layout: ten se nepoužívá, tabulky (vlakový), taky nemusim, ale hodně profi webů jede na tomhle a asi nejlepší: divy.<div> je odstavcový element a můžeš mu sávat buď position:absolute; nebo si nastavíš float.To je můj případ.mrkni sem .
Martin Kuželka
Profil
<div> je odstavcový element

Div je neutrální, nemá žádný sémantický význam. Asi si to pleteš s tím, že je blokový (pokud se nenastaví jinak).
Coolplayer
Profil *
to: Jacurutu..proc pises (na svych strankach) ze weby delas podle dogmy kdyz nesplnujes zakladni vec a to ze nepodtrhavas odkazy??
Nai Dzet Quiv
Profil
pro M. Kuželku:
<div> je blokový, to ano, ale i pokud v CSS nastavíš jiné display, tak zůstává ve své podstatě blokový. Pouze se ZOBRAZÍ jako například řádkový.
Jacurutu
Profil
Mel jsem validni web a dalo mi to dost prace. jenze reklamy na wz se jinak nezbavis.....ted se mi pridala do inc souboru a musel jsem par scriptu predelat.V tomhle je nevalidnost s par chybama drobnost.To vis: otazka proirit, vzbral jsem si.
A tatmo sorry, div je jako span s ukoncenim radku, se da zmenit v v css
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0