« 1 2
Autor Zpráva
Plaváček
Profil
Petroff

Zatímco hlava/pata která by udržovala přesně šířku tří sloupců čeká na svého objevitele.

Tomuhle nerozumím, v čem přesně je problém?
habendorf
Profil
Plaváček

Nic si z toho nedělej. Já nerozumím celému threadu. Pořád tady šíleně něco řeší, smysl mi uniká. Zřejmě dojde nakonec na vynález kola, ale netuším.
Petroff
Profil
Plaváček
Zatímco hlava/pata která by udržovala přesně šířku tří sloupců čeká na svého objevitele.

Tomuhle nerozumím, v čem přesně je problém?


Před měsícem jsem docela narychlo spíchl onen sloupcák a velké problémy nastaly, když jsem chtěl přidat hlavičku a patičku.(běžnější byvají spíš potíže se sloupci)
Prostě jsem zatím ani nedosáhl správného zobrazení H/P v IE6 = nepřišel jsem tehdy na to jak.
Jedná se o kód č1 - spíš vše objasní test v prohlížečích (já si všechno připomenu, až si na to udělám čas)

Jak se má zachovat layout, pokud do jeho rozšiřitelného sloupce umístíte prvek o neznámé pevné šířce a zužujete okno? (resp. jaké by bylo ideální chování?)
Petroff
Profil
habendorf
Já jsem dokonce přesvědčen, že kolo objevil nějaký začátečník....(kdo to nevím, goooogl taky ne)
Viki
Profil *
habendorf Jestli to není poznat, jsem vyslovený začátečník. Občas uvíznu na vyslovené prkotině, kterou už mají ostatní zvládnutou (a já jí hledám třeba měsíc (nebudu vyprávět svůj nejotřesnější zážitek ze svého programování)). Děkuji, že mi Petroff věnoval své úsilí, určitě mi to něco dalo. Nakonec jsem se rozhodl pro jiný layout své stránky. Zatím všechno v pořádku, kdyby něco, opět se zeptám, ale v jiném threadu, nyní se již nejedná o Pixyho layout. Ještě jednou díky. Viki
habendorf
Profil
Viki

Nebylo cílem nějak se ti vysmívat, pokud to tak bylo pochopeno, bylo to pochopeno špatně. 3col layout je naprosto primitivní, proto jsem ani já, a zjevně ani Plaváček příliš nechápali, jaké orgie tu Petroff předvádí.

Abych jen nekecal, zde je kostra:

header
left
middle
right
cleaner
footer

.left, .middle, .right {float:left;width:sirka leveho;}
.middle {width:sirka stredniho;}
.right{width:sirka praveho;}
.cleaner {clear:both;}
Viki
Profil *
Jasná věc. Půjčil jsem si v knihovně Pixyho Hotová řešení a myslím, že už něco vím. Ten druhý zdroják, co prezentuje Petroff, asi možná nakonec použiju jako doplněk. Je to šikovné při delším textu, ale jsou i jiná řešení, že.
K webmasterovi této diskuze bych se rád obrátil. Děsím se, když si přečtu počet návštěv této diskuze. Celkem vysoké číslo, na to, že tu o Pixyho 3layoutu moc nepíšeme. Příště svou diskuzi nazvu třeba Chleba s máslem.... Ale tak vysoký počet návštěv svědčí o tom, že je to téma, které zajímá spoustu lidí... Je zde evidentně poptávka....
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0