Autor Zpráva
sokrates4612
Profil
Prosím o pomoc.
Stránka www.alinka.sk mi beží na wordpresse a má na spodu prepínač medzi dvomi existujúcimi témami. V téme Rounded V2 mám problém so zobrazovaním reklamných bannerov.

Reklamné bannery, ktoré sa tam zobrazuju v headeri, majú rôznu výšku i šírku.

Problém 1: V IE sa všetko, čo nasleduje pod bannermi správne automaticky posunie podľa toho, aký je vysoký banner. Problém je v tom, že vo FF sa obsah neposunie, ale zostane na mieste a banner do neho "pretečie" (skúste pár krát F5 a zobrazí sa vyšší banner)

Problém 2: Keď sa zobrazí užší banner, v IE ho to odsadí úplne na vrch, čo je samozrejme zle. Chcem aby zostal tam, kde ostatné bannery.

Ako to vyriešiť?

Vďaka za pomoc.
MAD-MAX
Profil *
Mě se to zobrazuje jak ve FF2, tak v IE6 stejně a to i při větším banneru, nevidím tam vůbec žádný problém?!
Jinak jen pro pořádek, bannery nemáš v headru, ale pod ním (ale to je jedno).

OT:
Na kód ses neptala, ale vypadá to docela hrozně, samý interní JS a nějaké zbytečné metadata ??? Zrovinka se totiž poohlížim po nějakým free CMS a chtěl jsem wordpress, ale pokud generuje toto, tak asi nee a budu se muset poohlídnout po něčem jinym.
sokrates4612
Profil
Ahoj,
tak to mi je potom divné, lebo môj FF to zobrazuje zle. :-(

Čo sa týka wordpressu, mám tam nahádzaných viacej pluginov, ktoré generujú tie javascripty, inak defaultne wordpress negeneruje žiadny.

Wordpress som si vybral lebo má najväčšiu užívateľskú základňu a z toho vyplývajúce nenormálne veľké množstvo pluginov, ktoré pri webstránkach potrebujem a neviem si ich naprogramovať sám.
MAD-MAX
Profil *
A jakou máš verzi já FF 2.0.0.6
sokrates4612
Profil
Tiež mám 2.0.0.6 a napríklad banner na "tvorivý svet" mi presahuje až do článku... :-(

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0