Autor Zpráva
Luděk
Profil *
Pot5eboval bzch poradit. Jak natáhnu div na 100% stránky - takto mi to nefunguje:

<div style="position: absolute; width: 100px; height:100% ; top: 0px; right: 0px; background-color:blue">Levý sloupec</div>

díky
Hynek
Profil *
Ale pokud bude stránka dlouhá (tj. že se bude rolovat), dole už to zase bude bílé.

Height=100% - prohlížeč tím myslí viditelnou část okna - třeba 650px, nenatahuje to podle „délky” stránky.
Acci
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=7&topic=55 90
Jacurutu
Profil
Taky existuje max-height, ale nepodporujou to všechny prohlížeče.
Jestli Ti jde o to, dát všechno do tagu: už tam máš body:
body {background-color:blue;}
Kráťa
Profil
A co tomu dát height třeba 1000px a float left?
Hynek
Profil *
Nebo:

div s pozadím třeba modrým
div s floatem: left - menu
div s textem a bílíim pozadim - to je text

tak ti to udělá modré menu vysoké podle výšky textu
Tomik
Profil
Ad max-height: Ale IE to lze simulovat. Takže není problém.
FantomX1
Profil
Podla mna ti to robi nieco ine. Je absolutne jasne ze ked zmensis stranku tak sa to prisposobi velkosti okna prehliadaca. Mozno to tak nie je, ale ja si myslim ze ty mas problem v niecom inom. Podla mna si dal absolutne poziciovany prvok do prvku poziciovaneho relativne a aj ked mas okno roztiahnute na celu obrazovku tak ti ten div nezobrazi na celu sirku stranky, ale len na sirku, ktoru ma nastvany relativne poziciovany prvok v ktorom sa ten tvoj div nachadza. Nemylim sa?
Anonymní
Profil *
Dobrý večer, mám vytvořený soubor style.css a je pod stejným adresářem na stránce kde chci tento soubor načíst a mám použito příkazu <link rel="stylesheet" type="text/css" href="style.css"> Ale bohužel mi to nefunguje. Prosím poraďte mi někdo.

Děkuji
Anonymní
Profil *
Prosím kdyžtak mi odpvězte na icq 232 090 895. Děkuji Vám předem.
Kráťa
Profil
Anonymní
a jak to souvisí s výškou 100% ? Založ nové téma a hoď link
FantomX1
Profil
No skus ci mas ten tag link v hlavicke medzi tagmi <head> a </head> pretoze link sa ma tam nachadzat, inu chybu v tom zatial nevidim.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0