Autor Zpráva
unknown
Profil *
Mezi odkazy na stránce mám jeden, který bych chtěl při najetí myši na něj řetězit na pravou stranu, na další nabídků tří odkazů.
Na odkaz jsem dal tento skript:

<div style=onmouseover="nabidka.style.visibility='visible'"><a href...>ODKAZ KTERY SE ROZBALUJE</a></div>


Dále mám na konci stránky tabulku s již "vyřetězenými" odkazy. Tabulka je absolutně umístněna tak, aby při rozbalení překrývala text vedle odkazů. Je to tento skript:

<div style="visibility: hidden"><span style="position: absolute; top: 389px; left: 203px">

<table>
<tr><td><a href...>ODKAZ1</a>
<tr><td><a...>ODKAZ2</a>
<tr><td><a...>ODKAZ3</a>
</table></span></div>


Teď ale nevím jak udělat aby tyto rozbalené odkazy se objevili jakmile se najede na odkaz "ODKAZ KTERY SE ROZBALUJE".
Respektive jak mám určit jaký objekt se má rozbalovat, jak přiřadit tabluce hodnou "nabidka".
habendorf
Profil
<div onmouseover="document.getElementById('nevolte-socany').style.visibilit y='visible'"><a href...>ODKAZ KTERY SE ROZBALUJE</a></div>

a

<div id="nevolte-socany" style="visibility: hidden"><span style="position: absolute; top: 389px; left: 203px">
<table>
.
.
.

Píšu z hlavy, netestuju, možná tam bude nějaký překlep.
unknown
Profil *
(':-)') Skvělý funguje to krásně, ještě jsem přiřadil onmouseout, aby nabídka zase zalezla.
Akorát teď mám problém s tím že odkazy jsou aktivní, jenom když se najede přímo na text odkazu, to způsobuje že se když přejíždím myší na nabídku, která se rozbalyla zase zhasne, protože mezi ní a odkazem "ODKAZ KTERY SE ROZBALUJE" je malá neaktivní mezera, proto potřebuju aktivní celou buňku v tabulce. Všechny buňky mají stejnou šířku a výšku. Nevím jak jí celou zaktivnit když dám
<a..>
před
<td>
nefunguje to tak jak bych si představloval, takže jak zaktivnit celou buňku?
unknown
Profil *
Dobrý už to mám jakpsatweb.cz :=]
uknown
Profil *
Ještě jenom by mě zajímalo kam mám umístnit tu nabídku
(<div id="nevolte-socany" style="visibility: hidden"><span style="position: absolute; top: 389px; left: 203px">
<table>
.
.
......)
Dá se to umístnit do externího .csska?
habendorf
Profil
To je html kód takže patří do html souboru a ne do css. Do css můžeš vypíchnout styl, pokud chceš. Pak by to vypadalo:

html:
<div id="nevolte-socany"><span>
<table>
.
.

css:
#nevolte-socany {visibility: hidden;}
#nevolte-socany span {position: absolute; top: 389px; left: 203px;}

Ale ještě líp (tabulka nemá co dělat ve spanu):

html:
<div id="nevolte-socany">
<table>
.
.

css:
#nevolte-socany {visibility: hidden; position: absolute; top: 389px; left: 203px;}
unknown
Profil *
Já si to myslel:-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0