Autor Zpráva
wwendyss
Profil *
Ahoj mám malý problém a i přes tři hodiny hledání jsem nenarazil na nikoho komu by toto vadilo. IE stále zobrazuje kolem obrázku který je odkazem rámeček samozřejmě modrý u nenavštíveného fialový u kliknutého. přesto že jsem zapsal do <style> a:visited, a:link {text-decoration:none}</style> je to proto že jde pouze o podtržení textu a něco jako img-decoration:none neexistuje?? Jak se toho rámečku ve zkue IE zbavím děkuji za odpověď.
yderf
Profil
a img {
border:none;
}
wwendyss
Profil *
Jsem pako admin prosím tě smaž tuto diskuzi děkuji :-))) skleróze člověk neporučí border border borde opakujte si stale dokola :-)))))
malek
Profil
vytvor si sablonu css kde si das tieto veci, nastavis velkost fontu od ktoreho precentualne odvijas velkost pismen (jednym tahom zvecis/zmensis vsetky pismena) a ine zakladne prvky. a ju pouzi pri kazdom projekte, vyvarujes sa takymto blostiam a usetri ti to spustu casu :)
Darell
Profil *
Dobre, ze jste to nesmazali. ja se snazil "narvat" border:none jako vlastnost tagu <A>. ktery obaloval obr. nevim proc border:none nefungoval primo u tagu <img> primym stylopisem, zaclo to fungovat az jsem si precetl tento prispevek .... nevedel jsem, ze to muze byt u CSS i A img ... tak to aspon muzu pouzit v externim stylopisu chachá...
čelda
Profil *
díky moderátorovi, že nesmazal diskuzi :)
margin
Profil *
Darell:
nevim proc border:none nefungoval primo u tagu <img> primym stylopisem
Když uý je to vytažené z hlubin diskuse, tak zápis přímým stylem je spolehlivý:
<a href="http://jpw.cz">
<img src="http://www.jakpsatweb.cz/images/jakpw.gif" style="border: none;"></a>

Přestože to funguje, nedoporučuji přímé styly používat.

Moje oblíbená CSS hádanka, jaký bude v prohlížečích rámeček kolem obrázků:
<a href="http://jpw.cz">
<img src="http://www.jakpsatweb.cz/images/jakpw.gif" style="border: red;"></a>
Tabo_Andrews
Profil *
Také děkuji za nesmazání je to celkem užitečné....člověk si s tím jinak trápí hlavu
Moderátor Chamurappi: Rádo se stalo. Ale i kdybychom to smazali, tak tu jsou desítky dalších stejných dotazů :-) … další děkování už asi není nutné, proto zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0