Autor Zpráva
tom123
Profil *
Zdravím všechny,
když sem mrknete na

new.taklevny.cz

a párkrát mezi sebou přepnete různé jazyky, za chvíli se stane, že jeden ze stylů nabídky tarifů na levé straně prostě najednou přestane fungovat.

Tedy přesněji - barva textu se změní na Vaší defaultní barvu odkazů, přestože ostatní prvku stylu jako font a velikost očividně zůstanou jak mají..

A přitom zdrojový kód je pořád úplně stejný (tedy až na počet milisekund co se stránka generovala), prostě občas ten styl funguje tak jak má a občas ne :) nevíte někdo prosím alespoň vzdáleně čím by to mohlo být??
Bubák
Profil
Udělal jsem asi 20 přepnutí a k popisovanému jevu nedošlo.
Manq
Profil
tom123
U mě je to v pohodě.
tom123
Profil *
OK, specifikace - tohle to pravděpdobně dělá jenom v Firefoxu a spol. v IE 6 a 7 to funguje jak má. Tedy, zkoušel jsem to na FF už na 3 počítačích.. jaké máte prohlížeče pls?
gyoja
Profil
Několikrát mi nezafungoval v anglické verzi u položky Silver rate, ale pak to začalo chodit normálně. Že by se styl nestačil včas načíst?
OT: napadlo mě, zda by nebylo dobré mít v těch jazykových verzích text v <title></title> v příslušném jazyce.
tom123
Profil *
gyoja
To se mi nezdá, některé styly jsou v hlavičce (tedy snad jsou i načítány) mnohem později a přesto fungují v pohodě a hlavně pokaždé :) tím to asi nebude..
Manq
Profil
tom123
Mně to šlape i ve FF. Jinak mám Operu.
tom123
Profil *
No jak říkám, opravdu zvláštní problém.. někomu to funguje, někomu ne a nedaří se mi vysledovat žádná očividná příčina. Kdyby to bylo tím, že se ten styl nestačí načíst, jak byste to řešili?

Už se fakt nechám podat, jestli na to někdo přijde, zvu ho na pivo! :)
tom123
Profil *
vyřešeno
Kdyby měl někdo podobný problém - v hlavičce by němelo být načítáno moc externím stylů, čím míň, tím líp.. pak to ve Firefoxu blbne. Radši použijte

@import url("neco.css");


přímo v souboru se stylem pro import dalších stylů.. zvu se na pivo ;)
tajny spion
Profil
Me u prvni vlajky (cestina) blbne bronzovy tarif a u 3. a 4. vlajky blbne stribrny tarif.
Jinak nvm :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0