Autor Zpráva
wifon
Zdravim Vas! Potrebujem poradit akym sposobom robite tlacidla ktore sa skladaju z troch casti? Resp. maju napriklad zaoblene rohy! Tzn. lava strana (lavy roh) + stred (ten sa opakuje na x ose) + prava strana (pravy roh)? Ked jednoducho umiestnim tu opakujucu sa cast medzi dva obrazky tak je to odsadene o par px a nemozem to nejak zfunkcnit :( Mate s tym nejake skusenosti?Dakujem...
Manq
wifon
Hlavní DIV napozicovaný relativně s pozadím opakujícím se po X. V něm další DIVy napozicované absolutně - top:0;left:0; - tohle bude levý horní roh.
wifon
Hlavní DIV napozicovaný relativně s pozadím opakujícím se po X. V něm další DIVy napozicované absolutně - top:0;left:0; - tohle bude levý horní roh.
No to je sice pekne ale mne sa ten hlavny DIV roztiahne na celu stranku!Potrebujem az sa roztiahne len podla velkosti obsahujuceho slova.
Manq
wifon
Pomož si pomocí šířky, paddingu ...
Gappa
Teoreticky stačí elementy dva, za předpokladu, že tlačítko má být flexibilní jenom v ose x.

První obrázek bude levý okraj + dostatečně dlouhá středová část, např. v maximální šířce obsahové části webu (u pevných layoutů) a okraje pravého.

A pak už to vhodně nastylovat a je vyhráno. Toto řešení jsem (já) prvně viděl na cssplay.co.uk
wifon
Teoreticky stačí elementy dva, za předpokladu, že tlačítko má být flexibilní jenom v ose x.

První obrázek bude levý okraj + dostatečně dlouhá středová část, např. v maximální šířce obsahové části webu (u pevných layoutů) a okraje pravého.

A pak už to vhodně nastylovat a je vyhráno. Toto řešení jsem (já) prvně viděl na cssplay.co.uk

Heh keby si mi to trosicku priblizil? :(
Str4wberry
wifon
http://www.cssplay.co.uk/boxes/snazzy2.html

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0