Autor Zpráva
Laura
Profil *
Ahoj,
na http://cecilie.wz.cz/zavri_oci.php mám hover galerii a potřebuju jí napozicovat tak, aby ty náhledy v hoveru neskákaly v menším rozlišení mimo obrazovku (což se teď děje - mám tam position absolute). Prostě bych potřebovala div s malými obrázky mít vlevo a div s hover náhledy vpravo, ale pořád uvnitř hlavního středního divu.
Styl je tam tenhle:

html
{
margin:0;
padding:0;
}

div.galerie
{
background-color:#dddddd;
margin:0;
padding:0;
color:white;
}

div#obalovydiv
{
width:150px;
}

div.kontejner
{
margin:20px;
}

div.kontejner img
{
border:2px solid black;
margin:0;
padding:0;
}

div.fotka
{
position:absolute;
left:350px;
top:500px;
visibility:hidden;
}

div.kontejner:hover div.fotka, div.kontejnerHover div.fotka
{
position:absolute;
left:350px;
top:500px;
visibility:visible;
}

div.kontejnerHover img.nahled
{
border:2px solid red;
margin:0;
padding:0;
}

div.kontejner
{
behavior:url(hover.htc);
}

#obal {margin: auto; text-align: left; width: 646px; height: 5945px}
#levy {float:left; width:7px; height: 5945px; background-image: url('pattern_left.gif')}
#obal2 {margin: auto; float: left; width: 632px; height: 5945px; background-image: url('image.gif'); text-align: center; margin: auto}
#stred {float:left; text-align: left; width:632px; height: 5600px; background-image: url('image.gif'); margin: auto}
#banner {float: left; width: 632px; height: 320px; background-image: url('banner.jpg'); background-repeat: no-repeat; text-align: right; margin: auto; overflow:hidden}
#banner1 {float: left; width: 632px; height: 200px; background-image: url('banner.jpg'); text-align: right; margin: auto}
#banner2 {float: left; width: 632px; height: 120; text-align: left}
#pravy {float:right; width:7px; height: 5945px; background-image: url('pattern_right.gif')}

Dík;-)
Fred
Profil
Nebudu to moc studovat, ale nedávno jsem to viděl tady http://www.webreference.com/programming/css_gallery/index.html a tady je demo http://www.webreference.com/programming/css_gallery/examples/gallery.h tm . Tak jen doufám, že to pomůže.
Laura
Profil *
No, jak na to koukám, tam je obyčejný float left, float right... Jenže tohle, když já tam dám, všechno mi skočí doleva a celý se to tim pádem rozhodí... :(
bojars
Profil
Laura: ja mám rozlíšenie 800×600 a je to v pohode.

OT: Skôr mi vadí, že tá stránka sa sakramensky dlho načítava (DialUp) a to pozadie pôsobí veľmi rušivo a nedá sa na ňom čítať text... tie obrázky sú super, len škoda, že sa k nim dá dostať za takých sparťanských podmienok.
Laura
Profil *
Ok, pozadí trochu ztlumím... Ale s tou rychlostí asi nic neudělám, myslím (nevím totiž, jak)... Na druhou stranu - dialup má čím dál míň lidí a připojení se pořád zrychluje...
Laura
Profil *
Přeci jen jsem trošku zmenšila obrázky (mimo galerii - ta musí bejt velká) a už by se to mělo načítat rychleji :) Pozadí jsem taky ztlumila.
Jinak to pozicování jsem už vychytala, střednímu divu jsem dala position relative a galerii position absolute a je to v poho ve všech rozlišeních ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0