Autor Zpráva
Jack06
Profil
Prosím o pomoc zde na WEBU mám levé menu a v něm pozadí, ale chtěl bych aby se roztáhlo po celé šířce divu ve kterém je aby bylo pod celýma odkazama jde to nějak??? Mám divy nastavené procentuelně. díky moc za odpovědi.
Manq
Profil
Jack06
Máš to celé nějaké divoké. Nemá to podle mě hlavu ani patu.
Nejrychlejší způsob asi bude celé menu obalit divem a nastavit mu pozadí.
Jack06
Profil
nevím v čem jsi to otevřel nekoukal jsem jak to chodí v ie mám to zatím jen v mozile ale co myslíš tím divoké??? Celé menu pak bude takovým vzhledem jako je levá část akorát to ještě nemám dořezané.
Manq
Profil
Jack06
<div class="levemenu"><center>
<h3>MENU</h3>
<a href='index.php' title='Klikni pro návrat na úvodní stránku'class='menu'>Úvodní stránka</a></li><br>
<a href='index.php?page=php' class='menu'>Jak na PHP</a><br>
<a href='index.php?page=error404'class='menu'>O nás</a><br>
<a href='index.php?page=login/login' title='Kliknutím se přihlásíš'class='menu'>Přihlášení</a><br>
<a href='index.php?page=registrace/registrace' title='Klikni a zaregistruj se'class='menu'>Registrace</a><br></center></div>


<div class="topmenu">&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;

se mi nezdá příliš čisté.
Jack06
Profil
Teď nechápu co tím čisté myslíš.. Mě jde o to aby se v levém menu backgroun roztáhl na celou šířku
Manq
Profil
Jack06
Jestli myslíš to tmavé pozadí, tak menu obal dalším divem. Nic víc s tím neuděláš.
Jack06
Profil
nn nemyslím myslím to světlé to s tím modrým.
Tohle je obrázek pozadí OBRÁZEK , který je použit akorát má určitou šířku a ta se neroztáhne uplně je prostě 100px široká viz stránky a potřebuju aby byla 100% z uplně levého sloupce široká. Jestli to jde mám to takto:


.levemenu {
color: white;
text-align: center;
min-height: 100%;
=height:100%;
width: 12%;
float: left;
background: url(obr/menu.png) repeat-y;
}
Manq
Profil
Jack06
Tak to nastav v pixelech.
Jack06
Profil
ok takže nejde roztáhnout pozadí musím nastavit pixely v šířce divu. ok díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0