Autor Zpráva
rokerkony
Profil
Ahoj chtel bych se zeptat zda nevite cim muze byt ze pozadi neni po cele plose prohlizece v barve i kdyz to nastavene je... viz http://www.sunsight.cz ale v IE to funguje . chyba je pouze na opere a mozile. Diky moc za odpověď...


takhle vypada CSS:
.body {
background-color:#F1F56A;
text-align:center;
vertical-align:middle;
position: relative;
}
atd...

diky moc
maharag
Profil *
tak tam nastav bacground:#F1F56A;
maharag
Profil *
omlouvám se je tam chyba background:#F1F56A;
JC
Profil *
mas tam chybu... vsechny tyhle vlastnosti nastavujes tride .body, ty vsak mas na mysli element body, takze staci vymazat tu tecku.
JC
Profil *
aha, tak tim to neni, ty tam mas tridu body mas (i kdyz asi celkem zbytecne)... nevadi tomu ta javasriptova hlaska? kdyz pak ve FF prepnu na jiny tab a zpet, tak je to zlute cele...
Bubák
Profil
Já mám ve vřech prohlížečích pozadí žluté. Nebo je už problém vyřešený?
rokerkony
Profil
tak jsem zkusil background:#F1F56A;

a nepomohlo to stale je vedle toho bilej ramecek kterej sice dobehne ale po delsi dobe... :-/ opravdu nevim...

tak ale ted jsem zkusil vyhodit JS a to pomohlo ;) takze dekuji :) vyreseno ale nevim proc zrovna

<script>
alert("Omlouváme se, ale stránky jsou ve výstavbě. Pokusíme se je pro Vás vytvořit v co nejbliším termínu. Děkujeme za pochopení.");
</script>

tomu vadi :(
DFly
Profil
rokerkony <script> kterej je v <body> by mel mit prikazy v html komentari
a v xhtml zase pres cdata
Chamurappi
Profil
Reaguji na DFly:
HTML komentáře se dovnitř dávají kvůli prohlížečům z roku 1995 a <![CDATA[ ... ]]> sekce kvůli prohlížečům z roku (možná) 2015 :-)
Při MIME typu „text/html“ nemá <![CDATA[ ... ]]> uvnitř <script>u smysl nikdy.
DFly
Profil
vidis a ja na vsech strankach pouzivam application/xhtml+xml a text/html vypodminkovavam jen pro IE
protoze delam v 1.1 nebo nekdy vyjimecne 1.0 strict
Railbot
Profil
protoze delam v 1.1 nebo nekdy vyjimecne 1.0 strict
Co z toho?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0