Autor Zpráva
ANONIM
Profil *
Chci se zeptat, jestli lze div zarovnat na střed. Chci to na střed něco jako pomocí <center>, ne tak že napíšu <.....left:__px ;top:__px;....>. Docela by se mi to šiklo, díky za odpovědi.
Railbot
Profil
margin:0 auto
Bubák
Profil
margin:0 auto
Ale nefungije v IE ve qirku, ve starších IE taky nefunguje. 100% CSS řešení je třeba na:
http://tiso.wz.cz/articles/vycentrovanie-obsahu-stranky.php
Samozrřeje záleží na tobě, jestli dudeš centrovat celou stránku, nebo jen nějaký malý DIV, v tomto případě na velikosti nezáleží ;-)
ANONIM
Profil *
srry sem úplně blbej, nemoch by si uvíst příklad PLS?
ANONIM
Profil *
jezisi srry nevsim sem si toho odkazu srry uz to chapu
Bari
Profil *
Mám problém, dělal jsem to podle toho http://tiso.wz.cz/articles/vycentrovanie-obsahu-stranky.php a v IE 7 i v IE 6 to jede v pohodě, ale mozilla firefox to prostě nebere :( Na výsledek se můžete kouknout zde: http://evelin.xf.cz
Bari
Profil *
Ten hlavní největší blok, ve kterým je celá ta stránka, je optimalizovanej na rozlišení 1024x768, na něm je to přes celou stránku, při větším by měl být oprostřed stránky s těma menšíma rozměrama 1024x768, takže to má být menší okýnko uprostřed. Když si to pustíte na IE na rozlišení třeba 1280x1024 tak uvidíte, jak to má skutečně vypadat, když si to pustíte na mozille firefox na rozlišení 1280x1024 tak uvidíte, jak to nemá vypadat :) A tam je ten problém, proč to na mozille nejde a na IE jde? Spíš bych to čekal naopak ... :)
tiso
Profil
width: 980 px; - jednotky sa píšu hneď za číslo bez medzery...
Bari
Profil *
Aha, jsem to ale ***** :-) A jak mám nastavit velikost toho bloku, jako height, protože on je na každé stránce jinak dlouhej ten text, tak aby ten blok vždycky končil za tím textem? Když mu dám nějakou pevnou míru, tak ten blok je ukončenej prostě po těch pixelech co si nastavím a text, kterej je třeba delší už jde za ten blok a tím pádem nemá v pozadí tu fotku, která je nastavená jako pozdadí toho bloku...
habendorf
Profil
Bari

Nejlépe nijak.
Bari
Profil *
Jenže když tomu bloku výšku smažu, tak v mozille firefox mi končí hned pod nadpisem a zbytek už je bez bloku právě...V IE 7 je to opět dobrý, blok ve vždycky protáhne až za konec posledního textu automaticky, bohužel mozilla firefox má blok pouze pod nadpis, dál už ten blok není ať je tam textu kolik chce...
anonimous
Profil *
Je to desne jadnoduchy to zarovnani. Udelas div a do stylopisu napises: .bigdiv {position: relative}
A pak v HTML udelas <center><div class=bigdiv>BLA BLA BLA </div> <center>

A pak vse co chces vloyit do tohjo divu treba dalsi divz davas misto blablabla a takz kdzs nastavujes dalsi divz odviji se to od divu bigdiv, takye kdzs chces mit div na kraji bigdivu napises ya musi bejt y leva o 0px. Snad sem ti pomohl
tiso
Profil
Bari - za floatované prvky vlož jeden s clear="both" a nastavenou šírkou...
Manq
Profil
Snad sem ti pomohl
Kdybych byl v Bariho kůži a toto četl, tak bych ihned utekl :o).

Bari
Nedávej na pozadí celou fotku. Vypadá to strašně. Ta dívka u bazénu to nezachrání.
Bari
Profil *
tiso
Díky, funguje :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0