Autor Zpráva
Měsíček
Profil
Zjistil jsem, že v když dám buttonu svou vlastní barvu například oranžovou pomocí CSS tak v mozille se vypíše jen ta barva (oranžová), ale v IE se vypíše oranžová + VŽDYbarvapozadí (takže je to mix) .. nevíte nějáký fígl jak to odstranit ?
Zdeněk Košťál
Profil
Měsíček

Pokud se rozhodneš stylovat button, deklaruj vždy minimálně color, background-color a border, protože vykreslování ve velké většině případů obstarává OS (ale Opera si to teda vykresluje sama) a pokud bude mít uživatel nastaveno jiné téma něž ty tak mu to může dělat paseku. Je lepší deklarovat všechny tyto věci, i když se zdá, že to není nutné.
Měsíček
Profil
a zjistil jsem další velký bug, že tohle co jsem popsal viz. výše se stane jedině když tomu dáme pozadí obrázek .. jinak je to normálně jak to má být, ale jak přidáme url("cesta") tak už se rozjíždí mrška jedna .
Plaváček
Profil
Měsíček

Nepotřebuješ vědět vic:

http://latrine.dgx.cz/dokonale-stylovani-formularu
www.plavacek.net/formulare
Plaváček
Profil
Měsíček

Dodám: vykašli se na to. Formulářové prvky jsou napříč prohlížeči a operačními systémy NESTYLOVATELNÉ. A bude hůř.

Čím dřív se s tím smíříš, tím dřív budeš dobrý webdesigner.
Měsíček
Profil
Plaváček : díval jsem se a zkoušel jsem i background: transparent; taky nepomohlo ach to IE kdy se polepší ...
Plaváček
Profil
Měsíček

Díval ses, ale nečetl. Za vykreslování formulářových prvků není zodpovědný prohlížeč, ale operační systém.

Nepochopil jsem docela tvou otázku, ale snažil jsem se tě nasměrovat. IE za to nemůže. Chyba je v tobě.
Manq
Profil
Měsíček
Vždyť ti to jasně říkají. NEJDE to tak nastylovat. Ano?
Měsíček
Profil
Plaváček :

není pravda, že IE za to nemůže tak proč to v Mozille jde naprosto bez chyby ?

Mang :

řešení je vždy ..
Manq
Profil
Sluníčko
Ano. Vykašlat se na to, například.
Měsíček
Profil
poslední řešení (to ,že to vzdám) bude, že rámeček udělám rovnou i s obrázkem a pak border nedám žádný a dám jen background-image ...
Manq
Profil
Měsíček
Hm, hodně štěstí.

A to se vyplatí.
Petroff
Profil
Najdi si to ve foru programujte CSS IEbug dborder = hlavně si spusť ukázku a prohlídni zdroják, žádné jednoduché řešení není (ale jde to !!!)
Ony INPUTy mají defaultní layout zrovna tak jako obrázky, takže i řešení bude podobné - 1 prvek navíc.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0