Autor Zpráva
MRTVYKENNY
Profil *
Mám tkaový "drobný problém". Snažím se udělat web, mám ho tak nějak zvalidovaný pro operu a firefox, ale IEčko furt protestuje. odkaz je www.p0rtalgame.com . V opeře a ff to vypadá jakž takž stejně, ale IE si neumí poradit s příkazem min-height a ani když dám height 100% nebo height: auto nezoobrazí to co ostatní. Je nějaký příkaz na roztažení divu podle obsahu dokumentu? Mám tam totiž divy, které jsou prazdné a zoobrazují se jenom jako ty černé dělící rámečky a pak to vypadá jak to vypadá :). Předem děkuji za rady a kdyby byl někdo tak hodný, a odpověděl na mail (MRTVYKENNY.zavinac.seznam.cz) budu ještě raději :)
Nox
Profil
no, nechce se mě číst příspěvek, ale k titulku -> IE nezná "min-height", ale vlastnost "height" si vykládá stejně jako "min-height"
MRTVYKENNY
Profil *
no teď sem si uvědomil, že sem to špatně vysvětlil. Minheight mi asi moc nepomůže, ale potřeboval byhc, aby se div bez textu roztáhl na celou stránku neboli podle divu s textem...
Kubista
Profil
Nepomohlo by toto?
MRTVYKENNY
Profil *
Bohužel ne, mám tam 4 prázdné divy, u kterých bych potřeboval aby se rozšiřovaly podle obsahu stránky a to bohužel nejde, zkoušel jsem to řešit rámečky ale to zase dělalo problém s validací takže to nejspíš vidím na rámečky přímo v pozadí...
Bubák
Profil
to bohužel nejde
Asi to děláš špatně.

zkoušel jsem to řešit rámečky
Nevím, o čem mluvíš, jde tagy, FRAMESET, IFRAME, nebo s CSS vlastnost border?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0