Autor Zpráva
peterko92
Profil
Robím pätičku a v IE a Opere je všetko v pohode je dole a funguje ale v FF sa nedá pätička dole ako to mam
spraviť.

#päta{
width: 650px;
text-align: center;
height: 40px;
margin:0px;
background-color:#67A818;
color:orange;
font-size: 17px;}
peterko92
Profil
Pomožte prosím.
tiso
Profil
4 minúty? Trpezlivosť a viac informácií chalan... Okrem toho - nedávaj diakritiku do názvov tried a id
peterko92
Profil
čo viac informácii?
peterko92
Profil
http://kobyla-racing.yw.sk/

Na tejto testovacej stranke je to nahodene a pozrite si to aj s FF,IE a cez Operu a skuste mi poradiť lebo nato neviem prisť. Ďakujem.
Miloš
Profil
přidej si #pata{clear: both;}

Jinak – přestože nejsme v sekci hodnocení stránky, neodpustím si následující:

1) proč máš v hlavičce obrázek o velikosti 1470x851px, když ho (mimo to zdeformovaný) zobrazuješ v rozměrech 350×200px?

2) Proč tam máš „Optimalizované pre: Firefox“? Ty jsi prováděl nějakou optimalizaci? Pak mi, prosím vysvětli, jak se taková optimalizace dělá. (To je jen řečnická ironická poznámka, protože řeči o optimalizaci jsou jen vylhané kecy – prostě ti to ve FF náhodou nějak funguje a neumíš ((nebo na to pečeš)) to udělat tak, aby to fungovalo jinde.).
Pokud bych já prováděl nějakou „optimalizaci“, pak takovou, aby se to optimálně zobrazovalo ve všech (současných nejrozšářenějších) prohlížečích (IE6/7, Opera9 a FF, případně pokud mohu, tak ještě Konqueror nebo Safari).
Pokud bych něco „optimalizoval“ pro jeden konkrétní prohlížeč, udělal bych to tak, aby stránky, které mi fungují všude, přestaly mimo FF fungovat…

3) Proč mi sděluješ, jakou mám IP adresu? Musíš se předvádět, jakej 'seš king programátorskej a mistr světa špyjón?
peterko92
Profil
Miloš
Ďakujem za pomoc, velmi si mi pomohol a diky za koment aj ked som sa na to nepýtal ale diky že si mi okomentoval stránku na ktorej veci iba testujem.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0