« 1 2
Autor Zpráva
Miloš
Profil
Já bych to ještě neuzavíral. Třeba ještě někdo další přinese svěží myšlénku.
Str4wberry
Profil
Odkazy pokud možno, prosím, podtrhávejte — za sebe říkám, že jsem na to zvyklý. I když musím zároveň říct, že když vidím jinak zbarvený text (byť nepodtržený), evokuje to ve mně odkaz také (viz Plaváčkův blábolník).

Takže můj závěr:
„Podtrhávat odkazy, nebo ne?“
Ano. Ale když je odkaz dost výrazně barevně odlišen od ostatního textu, tolik mi to nepodtržení nevadí.
Měsíček
Profil
konečně kompromis :D
Str4wberry
Profil
Ještě jsem zapomněl dostatečně zmínit, že když vidím nápadně formátovaný text, mám pocit, že se bude jednat také o odkaz.
Dranel
Profil
Já mám dotaz:
K čemu je tam vlastnost inline-block? Já to na svým webu udělal jen s inline a funguje to i v IE i ve FF. Kdežto s inline-block je chyba v IE při justify zarování... takže k čemu je tam?
Str4wberry
Profil
Odpovídám tajnému špionovi:
A proč to pleteš sem?

Počti si.
http://www.w3.org/TR/CSS21/visuren.html#display-prop
Miloš
Profil
Dranel
K čemu je tam vlastnost inline-block?

To jsem vymýšlel za pochodu.
Protože odkaz už inline je sám o sobě a zároveň v IE podtrhnutí nefunguje, došlo mi, že má problém s borderem řádkových (inline) prvků.
Přetypovat na block jsem to nemohl (pochopitelně). I vzpomněl jsem si na inline-block.

Zkusil jsem s tím teď trochu laborovat a zjistil jsem, že to funguje, když pro a zadám:
display: inline block
— nebo position: relative; (ať už se změnou souřadnic nebo bez)
— Zkombinuju předchozí.

V případě, že relativně zpozicuju, mohu napsat display: inline;, ale to nemá žádný efekt (protože, jak už jsem uvedl, odkaz sám o sobě inline je.)
« 1 2

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0