Autor Zpráva
paulos etruska
Dobrý den,
dělám stránku, kde potřebuji mít patičku vždy na konci stránky a nedávno jsem narazil na výborný Plaváčkův článek. Fuguje správně, jediné co bych potřeboval je, abych mohl obajující div #main obalit ještě jedním divem (kvůli opakujícímu se pozadí). Problém je, že ten vnější div se neroztáhne na celou délku stránky, ale jen do délky jedné obrazovky (nastavil jsem mu stejné vlastnosti jako #main), čímž vlastně zmenší i div #main . Nevíte někdo co s tím? děkuji
panther
Chtělo by to spíše nějak odkaz, na konkrétní situaci
paulos etruska
Dobře. příklad s menším množstvím textu - po přidání #vsechno (červený rámeček) odskočí patička od spodku stránky.
příklad s větším množstvím textu - v pořádku.
panther
I přes uvedený příklad nechápu, proč to celé obaluješ ještě druhým obalovacím DIVem, který má úplně shodné vlastnosti jako DIV main, resp. čeho chceš dosáhnout. Opakující se pozadí můžeš nastavit přece i DIVu main.
paulos etruska
Ano, jenomže já potřebuji, aby se to pozadí opakovalo na šířku celé stránky, a to úplně na konci. DIV main zase potřebuji, aby mi držel obsah uprostřed. Pro tag body už pozadí mám, takže to také nemohu použít. Zkrátka mi chybí jeden DIV, který bude zasahovat na konec stránky a bude mít šířku 100%.
shadyyx
a co takto roztahnout div main (jak je) na celou sirku stranky - tim zabezpecis opakovani pozadi na cely sirce stranky, a nastavit mu attribut align="center" - tim zabezpecis, ze obsah bude drzen uprostred stranky ;-)
Plaváček
paulos etruska

Všechno se dá udělat a vyřešit, ale chtělo by to ukázku designu, který hodláš nakodovat. Takhle se těžko radí.
paulos etruska
příklad
Já potřebuji aby DIV s červeným rámečkem (#vsechno) zasahoval až k patičce. Než jsem ho obalil DIVem #komplet, tak to tak bylo tak jak má být, ale já ho potřeboval obalit proto, abych mohl patičku roztáhnout na 100% šířky. Doufám, že z uvedeného příkladu pochopíte, v čem je problém.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: