Autor Zpráva
Derthis
Profil
Zdravím!
Obracím se zde s dotazem, který jsem nebyl schopen sám vyřešit. Jedná se o přetékání textu v DIVu. Leč je šířka DIVu nastavena pevně, textu to nějak nedojde a stejně si pokračuje i přes rozměry. Pro představu se podívejte na tento screenshot:

problem.jpg (35kB) .

Oblast ohraničena borderem jest oblast DIVu (#content). Text je samozřejmě obsahem tohoto DIVu (vlastně obsahem divu #entrybody, ktery je obsahem #content).
Problem se mi podařilo částečně vyřešit pomocí CSS funkce OVERFLOW, ovšem takovým způsobem, že mi buď všechen přetékaný text zmizí (není moc vhodné), nebo že se objeví scrollovací lišty (zase není moc vhodné). Proto se ptám, nezná někdo nějakou možnost jak toto vyřešit?

PS: Jedná se o RS WordPress verze 2.3. Design je částečně můj vlastní - přepracovaný. Pokud je na webu aktivní plugin "Texy!", tak se popsaný problém nezobrazuje v Opeře ani v IE (pouze v FF). Pokud je na webu plugin "Texy!" deaktivován, problém se objevuje ve všech prohlížečích (Opera, FF, IE ... ).

Díky za jakoukoli smysluplnou radu.
Derthis
Profil
Tak jsem si myslel, že je problém ukryt v Texy, ale není tomu tak. Nezná někdo řešení?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0