Autor Zpráva
anonimous
Profil *
Ahoj, jsem zoufalý, jak udělám stíny jako jsou zde? www.mka.tym.cz (nemohu použit filtry, a nechci tam davat další dii)
Str4wberry
Profil
Obrázkem na pozadí.
anonimous
Profil *
To je možné, ale ja mam nastavenou absolutní hodnotu divů a když tam hodim absolutně nastavený obrázek, tak pri jinym rozlišení bude jinde ne?
Str4wberry
Profil
Těžko říct, když nevidím konkrétní web…
anonimous
Profil *
Njn ja sem se rozhodl že začnu, a ted to mam teprve v PC, ale tyto stiny vidím skoro na každém webu a nevím jak na ně i na tvém webu je mas myslim
anonimous
Profil *
Nelze treba nadefinovat borderu backgroud, to by vse vyřešilo.
habendorf
Profil
anonimous

Nelze treba nadefinovat borderu backgroud
Ne.
mantisa
Profil
To je možné, ale ja mam nastavenou absolutní hodnotu divů a když tam hodim absolutně nastavený obrázek, tak pri jinym rozlišení bude jinde ne?

obrázek na pozadí se nedává absolutně, prostě uděláš něco v tomto smyslu:

body {
background: url('img/bg.gif') repeat-y 0 0;
}
anonimous
Profil *
Ne mne jde o to jak udelam ty pitomy stíny. THX
Bubák
Profil
Na odkázané stránve je to tímto obrázkem:
www.mka.tym.cz/style/main.png


A jestli je DIV s pozadím centrovaný, nebo umístěný absolutně, to je jedno.
anonimous
Profil *
Ale ne, ja chci ty vertikalní stíny, co se táhnou od shora az dolu, takovy to co vypada jako kdys je ta www vystouplá (3d efect)
Bubák
Profil
<body style="background: #666 url(main.png) repeat-y center top;">
Jsou stíny shora dolů?
anonimous
Profil *
Ale sakra, ja chci ty dva proužky co sou vedle tech divu chapete to?????? www.mka.tym.cz Nevim jak udelat ty dva prouřky, a vy mi sem futr cpete background, ja chci jen vedet ja se delaj ty stíny, vypadá to pak že je to vystouplí, ma to skoro každej ved. Ty svislý čárky, chapete?
Bubák
Profil
V jednom obrázku, který je jako pozadí, je postupně: levý stín, obsah stránky, pravé menu, pravý stín. Chápeš to??????
J
Profil *
anonimous
obrázek jak píše Bubák - stáhni si ho a podívej se na něj ve velkém zvětšení!
anonimous
Profil *
Oh uz to chapu, ale mam dalsi problem, jde o to ze mam
<center>
<div class=bigdiv>

<div class=havicka>
</div>


<div class=main>
<div>


</div>
<center>

hlavicka a main maj absolutni hodnotz a bigdiv je relativ, ale problem nastava ze main ma nastavenou auto výžku, ale když nastavím bigdivu auto není tam, což je pro mě na píču, protože v bigdivu mam ten stín. Nemam problem vytvořit další div s absolutní hodnotou, ale myslím že je to na prd. Existuje nejakej tak, kterej kdys mam heigh: auto tak aby tomu druhymu divu nastavil to jak je velkej (aby byly proste oba dva divy stejne)
anonimous
Profil *
Muzu mit taky zaroven backgroun a background-image, jde mi o to ze potrebuju udelat hlavicku cervene a z ní musí bejt dolu danej přechod a protoze se mi bude hlavicka casto menit podle logo, nesmí to bejt proužek danej podel osy x
Str4wberry
Profil
„Muzu mit taky zaroven background a background-image“
Můžeš, ale svého cíle tím nedosáhneš — použij další „obal“, kterému nastavíš pozadí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0