Autor Zpráva
Ruda
Profil
Zdary. Poradí mi někdo s takovou blbinou.Potřebuju vypsat z databáze data do tabulky. Je to malá tabulka a vejdou se dvě vedle sebe na stránku. Potřebuju aby se vypsaly ty dvě vedle sebe a ty další pod ně a ty další :-) (teď se mi vypisujou pod sebe) Pravděpodobně by to mělo mít něco společnýho s float ale nějak to nefunguje. Pokaždé se mi ta tabulka rozsype. Předem dík za radu.
Bubák
Profil
by to mělo mít něco společnýho s float
Ano.

Pokaždé se mi ta tabulka rozsype.
Příiš obecný popis, nejlepší bude odkaz na stránku.
Bubák
Profil
Server odpověděl (anglicky), že je dočasně nedostupný, a když jsem to poslal znova, bylo to tu 2×.
Ruda
Profil
Momentos. Já jí tam hned pošlu. Radši ji mám jen na compu aby se mi nesmáli :-)
Ruda
Profil
Tak se omlouvám na locále to chodí ale na webu mi to hází nějakou chybku. Musím to pohledat. Hned jak to rozběhám,tak se ozvu. Jestli to teda vůbec rozběhám :-)
Ruda
Profil
Tak jsem to zprovoznil. Tady je ten odkaz. Vzhledem k tomu že si to tady bastlím sám pro sebe a učím se za pochodu, přivítám jakoukoli radu a kritiku. (když už na to budete koukat :-) No a snad to funguje.
Ruda
Profil
Ježíši já jsem jelito .
Ruda
Profil
Ta rada se nějak zatoulala :-)
Ruda
Profil
Správný přístup. Nechat vycukat a každej na to příjde sám :-) Float samozřejmě funguje akorát já nefunguju. Problém byl v tom že ta tabulka byla o 2px větší a tím pádem se nemohly vejít dvě vedle sebe. Asi tak. Tak zase příště :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0