Autor Zpráva
pyty
Profil
cim viac pokracujem vo vytvaraniy web stranok, tym prichcadzam stale na viac a viac zaujimavych veci... (vola sa to skusenosti :) ale nikdy by ma nenapadlo, ze pomocou vlastnosti margin aplikovanej na td sa neda dosiahnut efekt tagu callspacing.. je na to nejaka ina moznost, alebo musim pouzit cellspacing ??? je cellspacing validny podla XHTML 1.0 strict ::: ??? dik
Petra
Profil
border-spacing, ale nefunguje v IE, myslím
BTW na co se to vlastně hodí?
pyty
Profil
na tabulku... :)) na tabulku, ktora je vyuzita preto, lebo je tabulka :::: nie na design, ale nebudem napr. vysledky MS v hokeji vypisovat do obtekanych divov, nie ??? a to konkretne sa mi hodi na lepsi vzhlad :-))
pyty
Profil
vykaslem sa na to, anecham to tak... ale dost ma to prekvapilo (ze to neide :( )
meca
Profil
Neím k čemu přesně je cellspacing, ale co skusit padding?
Petra
Profil
meca: cellspacing je k tomu, aby byly nějak vzdálené od sebe jednotlivé buňky, tj. že mezi ohraničeními jednotlivých buněk je mezera, buňky jsou pak jako samostatné obdélníčky.


pyty: ale jo, na co je tabulka vím :-), myslela jsem právě na co ten cellspacing, protože na takový věci jako jsou výsledky hokeje se právě hodí ten typický tabulkový/mřížkový vzhled ne? Jako aby to vypadalo jako tabulka potom vůbec.
Yuhů
Profil
pyty, cellspacing opravdu do CSS nejde v Exploreru narvat, je to docela známá taškařina. Border-spacing prostě nefunguje.

Zkus si ještě pohrát s css vlastností border-collapse, občas dělá zajímavé věci.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0