Autor Zpráva
PetrCi
Profil
Zdravím, mám stránku, kde pouzivam na img ohraniceni pres css - mam jich plno ,ale na par bych nechtel css vlastnosti -. jde nejak dat tagu img vlastnost, aby se csskem neridil? .. - dik moc, petr :-) ...
PetrCi
Profil
nevim, jak nastavit notifikaci na e-mail, tak poslilam tuto bezpredmetnou zpravu...
Jan Tvrdík
Profil
u obrázku, kde nechceš border nastav class="bezramecku" a v css nastav img.bezramecku{border: none;}
PetrCi
Profil
uz sem to resil s nekym na icq - pravda.. to je reseni.. - ale jednodussi reseni pro uz udelanou stranku nez prepisovat IMG je mozna to, ze pokud mam ty IMG v DIV, tak dat do CSS soubory DIV IMG {"dfdsfsdsfds"} ??? :-) - ano či ne?

jinak dik moc - a taky za bleskurychlou reakci :-)
Jan Tvrdík
Profil
PetrCi
Záleží, jak to máš na stránce rozložené. Samozřejmě pokud je stránka rozvržena tak, že bude stačit vymezit oblast například pomocí divů je to vždy lepší než přidavat classy navíc :)
PetrCi
Profil
mám to tak jak pisete - a toto je asi nejlepsi ne? -

div.main {} v css
div class="main" v html

takto by to melo byt okej ne? :-)
Jan Tvrdík
Profil
PetrCi
Pokud máš strukturu stránky navrženou tak, že ti nebude docházek ke kolizi ( = styly budou ovlivňovat i něco co nemají ), tak je to OK.
PetrCi
Profil
no tak..nastavim ve stylu jen vlastnosti tykajici se obrazku... - i kdyz !! - sakra.. blbe mi poradil kamos! :D .. -

čili tak v strance <div id=obrazky></div> - tak v css to musi vypadat

#obrazky img {border........} ???????

nebo nejak upravit asi detaily.. - prosim, tuto verzi pokud je mozne nejak funkcne upravit, prosim o to ;-) - uz koncim, brou zitra se ozvu ;-) ...
PetrCi
Profil
mam to vyresene!!! - viz. http://pkss44.ic.cz/supernatural/ - sem napsal do css souboru jen "#main img {padding: 5px; border: dashed 1px #008853;}"

- jak proste :o)) (mam tam nastaveni #main ... ..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0