Autor Zpráva
bublina
Profil *
Ahoj,

Udělal jsem si 3 sloupcový layout a v každém sloupci mám několikařádkový odkaz. Levý i pravý sloupec je zafloatovaný, na střed je co zbyde, prostě klasický layout...

V prostředním sloupci funguje jako odkaz celý blok, který tvoří text

U floatovaných sloupců je však mezi všemi řádky část, která jako odkaz není, tzn jako odkaz není celý blok textu, ale jen řádky s textem (ne mezery mezi řádky)

Jak problém vyřešit?
bublina
Profil *
Jo a ten problém se mi vyskytuje jen u Internet Exploreru 6, v Mozille i Opeře je to vše OK
Joker
Profil
bublina
To je řekl bych obecný problém. V IE6 prostě jako odkaz nefunguje celá plocha odkazu, ale jen plocha obsahu uvnitř toho odkazu.
Jestli to teda dobře chápu, je to to samé, jako když u mě ( www.it-joker.cz ) v menu vlevo najedete na nějaké tlačítko na místě, kde není text, ale jen pozadí. V Opeře a Firefoxu se to bere jako odkaz, v IE ne.
Já osobně to beru jako vlastnost prohlížeče a neřeším to.
bublina
Profil *
Tak zrovna ve vašem případě se to dá vyřešit tím, že přidáte ve stylech k odkazu display: block; a bude Vám to fungovat všude...
bublina
Profil *
Joker
Tak oprava, špatně jsem se podíval, u Vás jen stačí, když dáte padding místo seznamu přímo do odkazu :) Tzn padding z #menu li dáte i do #menu a ... je těžké se v tom vyznat popravdě...
bublina
Profil *
Opravdu nikdo neví? :(
Str4wberry
Profil
Možná by pomohlo, kdybychom to viděli na konkrétní stránce.
Kentaur
Profil
bublina
Řekl bych, že problém bude v chybném zápisu kodu nebo v nějaké malicherné chybě. Problém by mohl být také v tom, že máš chybně rozdělenou důležitost jednotlivých zápisů a na dané odkazy má vliv styl určený pro jiný prvek. Opravdu by pomohlo, kdybych viděl kod stránky.
barasera
Profil
nevím jestli tomu rozumím dobře, ale co zkusit přidat nakonec div, který bude mít v css clear:both

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0