Autor Zpráva
josh
Profil *
Zdravím všechny,
slyšel jsem ledacos o použití výrazu expression v CSS, myslím, že by mohl pomoci i mě, ale nevím jak na to :o(. Mám 2 <div> vedle sebe, s pružnou délkou (natahují se, jak sami potřebují podle textu). A já bych potřeboval, aby měl jeden sloupec (pravý z dvojice) VŽDY výšku o 35px větší než ten sloupec vlevo. (tedy levý má pružnou výšku a pravý tuto výšku + 35px;).

Děkuji všem za pomoc..
Josh
habendorf
Profil
Expression bych do toho rozhodně netahal.
josh
Profil *
habendorf,
jak bys to tedy řešil ty? Myslel jsem, že expression je od toho, aby se pomocí něj zadávaly výrazy.. Existuje nějaké jiné, a asi teda i lepší řešení, jak by to šlo udělat?
habendorf
Profil
1) Expression je IE only.
2) Jde o to, zda potřebuješ, aby byl skutečně o 35px delší, nebo aby to tak jen opticky vypadalo. Počítám že chceš to druhé.
josh
Profil *
nahoře je překlep, potřebuju menší :o). jde mi o pozadí, abych měl vlevo nějaké a vpravo o 35px kratší
josh
Profil *
případně, když by byl pravý sloupec s textem, který by byl delší než text vlevo, aby se i sloupec vlevo natáhl a byl o oněch 35px větší než pravý.. musejí se přizpůsobovat oba sobě navzájem, aby byl rozdíl vždy stejný ve prospěch levého divu
Manq
Profil
josh
No, tak zapřemýšlej. Nevíme, jaké to pozadí je, takže nemůžeme navrhnout nejlepší možné řešení.
josh
Profil *
obě pozadí se nedají dohromady kombinovat, jsou se vzorem.. ber to jako by si měl jeden sloupec modrý s kytičkami a druhý červený se srdíčky třeba ;o)
habendorf
Profil
Jde to, chce to jen zvolit vhodné pozadí nadřazeného elementu a cleaneru.
xlx21
Profil
Zdravím všechny,
slyšel jsem ledacos o použití výrazu expression v CSS, myslím, že by mohl pomoci i mě, ale nevím jak na to :o(. Mám 2 <div> vedle sebe, s pružnou délkou (natahují se, jak sami potřebují podle textu). A já bych potřeboval, aby měl jeden sloupec (pravý z dvojice) VŽDY výšku o 35px větší než ten sloupec vlevo. (tedy levý má pružnou výšku a pravý tuto výšku + 35px;).

Děkuji všem za pomoc..
Josh



Skus poslat screenshot.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0