Autor Zpráva
Peking
Profil *
Potřebuju vypozicovat objekt (ideálně tabulku) do vertikálního i horizontálního středu. Horizontálně je to snadný, ale jak to mám udělat horizontálně? Našel jsem jenom jeden atribut - vertical-align , ale ten buˇtímto způsobem neumí pozicovat, nebo je třeba nějak upravit okolí objektu. Tabulka je jediná věc na stránce a nebude větší, než okno uživatele. Pokud někdo víte, jak na to, pls. napište.
Mistr
Profil
Peking
Horizontálně je to snadný, ale jak to mám udělat horizontálně?
Asi jsi myslel spíš vertikálně, co? Tak se mrkni na stránku http://www.jakpsatweb.cz/css/css-vertikalni-centrovani.html
Peking
Profil *
Ano, myslel jsem "Horizontálně je to snadný, ale jak to mám udělat vertikálně?"

Řešení tam sice je, to připouštím, ale mě samotnému se div v příkladu zobrazuje v nahoře, nikoliv uprostřed. Mám nejnovější verzi internet exploleru, kterou má čím dál víc lidí. V mozile to funguje správně to jo, ale nemůžu si dovolit to nechat blbnout v nejnovějšim internet exploleru, je to přecijenom dost důležitý a frekventovaný prohlížeč. Moc díky, ale bohužel to nepomůže.
Mistr
Profil
Peking
Pak si v tom kódu změň _ třeba na #.
Joker
Profil
Já bych raději místo CSS hacků použil zvláštní CSS soubor pro IE a podmíněné komentáře.
Mistr
Profil
Joker
I to je řešení. Ovšem myslím, že oprava z podtržítek na křížky bude v tomto případě rychlejší a možná i snazší.
Peking
Profil *
Zkusil jsem teda předělat kód na

<div class="greenBorder" style="display: table; height: 400px; _position: relative; overflow: hidden;">
<div style=" #position: absolute; #top: 50%;display: table-cell; vertical-align: middle;">
<div class="greenBorder" style="#position: relative; #top: -50%; ">
libovolný prvek<br>
libovolné výąky<br>
a libovolného obsahu<br>
zůstává vertikálně vystředěný
</div>
</div>
</div>

změnil jsem tedy podtržítka na křížky, ale rámeček se teď posunul kamsi ven z většího rámečku k jeho levému dolnímu rohu, což bohužel taky není uprostřed.
Mistr
Profil
Peking
Vykřížkoval jsi všechny podtržítka? I třeba toto:
<div class="greenBorder" style="display: table; height: 400px; _position: relative; overflow: hidden;">
xlx21
Profil
Zkusil jsem teda předělat kód na

<div class="greenBorder" style="display: table; height: 400px; _position: relative; overflow: hidden;">
<div style=" #position: absolute; #top: 50%;display: table-cell; vertical-align: middle;">
<div class="greenBorder" style="#position: relative; #top: -50%; ">
libovolný prvek<br>
libovolné výąky<br>
a libovolného obsahu<br>
zůstává vertikálně vystředěný
</div>
</div>
</div>

změnil jsem tedy podtržítka na křížky, ale rámeček se teď posunul kamsi ven z většího rámečku k jeho levému dolnímu rohu, což bohužel taky není uprostřed.




posli screen shot a presne jak to chces mit a ja ti poslu kod na FF a ie7

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0