Autor Zpráva
SuE
Profil
na stránkách o hellgate london mám v menu definici pravého okraje
border-right:4px double black;
v IE to udělá to, co chci - ještě jednu čáru vedle té černé plochy, ve firefoxu ne.
když dám 4px double white tak to zas nefunguje v IE a funguje ve firefoxu
grrrrr
dokonce jsem to zvalidnila na xhtml strict 1.0, aby to mělo předvidatelné chování .. ehm, naivní su furt
je mi celkem fuk, kde co je správně ale potřebuju to nějak udělat aby to fungovalo v obou :-)
peta
Profil *
Mno, neni to uplne spravne reseni, ale muzes pouzit CSS hacky, siditka. FF a spol ignoruji podtrzitka, IE je bere jako normalni.
border-right:4px double white;_border-color:black;
1. je pro FF, 2 je pro IE
Plaváček
Profil
hele, Sue.. zkus fintu, mám pocit, že FF nebere pro double okraj sudá čísla.. zkus

border-right: 3px solid #000 nebo 6px solid #000
SuE
Profil
plavacek: bohužel, to nepomůže.
FF jinak double bordery dělá viz ostatní okraje jsou taky 4px
ale zásek je v tom, jak je dělá ff a IE - asi to má něco společného s box modelem.
Udělala jsem double border červený, 7px pro ie a ff a nakopírovala jsem screenshoty přes sebe - tak je to dobře vidět. (rozdíl je i v levém okraji, kde je to ten kontejner a jsou tam 4px double na bílém, ale to neřeším, protože tam jakž takž je)


peta: to tvoje řešení funguje, díky.
peta
Profil *
SuE: To neni reseni, to je sizeni prohlizecu. Nedobre na tom je, ze mas 2x takovy kod a pulku z nej prohlizec nepouzije.
SuE
Profil
peta: funguje to, víc nepotřebuju :-)
jestli je to košer nebo ne .. nezkoumám, ono to asi vyřešit nejde, dokud bude situace s prohlížeči jaká je
Kráťa
Profil
Já vím, je to prasárna. Ale co to dát do dvou divů? vnější by měl border solid a padding třeba 2px. Vnitřní také.
SuE
Profil
Kraťa: asi by to šlo, jenže to bych musela změnit na všech stránkách, takhle mi stačí jen změna v css
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0