Autor Zpráva
eXMarty0
Profil *
Zdravím,
nějak nemůžu pochopit proč mi to nefunguje, ale než řešit kde mám chybu bude asi lepší když požádám o návrh jak to udělat.
Chtěl bych mít DIV široký - řekněme 770px který by byl pozicován na střed a byl vysoký minimálně jako je výška okna. (když se snažím použít min-height: 100%)

Samozžejmě že vím že IE tuhle vlastnost nepodporuje - ladím to pod FF. Když použiji v IE height:100% tak to funguje (a co vím tak IE height interpretuje tak jak by měl interpretovat min-height) --- kde dělám chybu?
Railbot
Profil
A s čím máš problém?
m
Profil *
kde dělám chybu?
no nikde, ak chceš aby ti to fungovalo spravne aj v FF aj IE musíš použiť hack pre IE

napr.:

.trieda{
min-hight: 100%;
_height: 100%;
}

doležité je to podtržítko. FF ho nepozná ale IE áno(asi okrem IE7-tým si nie som istá) .
eXMarty
Profil
No ale prostě mi to takhle ve FF nejede.
Railbot
Profil
A jsi si jistý, že těch 100% má být čeho?
Davex
Profil
eXMarty0
Chceš něco jako Plaváčkovu patičku vždy dole?
eXMarty
Profil
TO:Railbot

No tak je to jako první DIV vloženej do BODY takže by tím omezujícím prvkem mělo být BODY. v IE to u s
height: 100%
funguje tak jak bych si představoval.

tak né a né na to přijít ... prostě potřebuju jeden DIV pevný šířky vycentrovanej do okna s výškou která bude minimálně na celou výšku okna a v případě že bude mít větší náplň tak bude i delší než výška okna. Ten DIV bych si pak naplnil dalšíma DIVama ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0