Autor Zpráva
Jackr
Profil *
Dobrý den,

prosím nevíte jak se dá udělat následující:

tedy aby mi ten obrázek přesahoval z jedné nastylované oblasti do druhé. Když ho pouze posunu např. margin-bottom: -20px tak se mi to zobrazí dobře pouze ve Firefoxu, ale IE ten div "záhlaví" vždycky roztáhne dle výšky obrázku.

předem děkuji za radu
Plaváček
Profil
Jackr

Co zkusit absolutní pozicování? Bez kódu těžko líp poradit.
Jackr
Profil *
Plaváček
absolutně jsem to zkoušel, ale tam mi to Firefox i IE také rozdílně zobrazují, takže bych to raději vyřešil relativně.

odkaz na stránku je zde
MelkorNemesis
Profil
nevim proc by to melo nejit absolutne...IE i FF mi absolutni pozicovani berou stejne
Jackr
Profil *
MelkorNemesis
no ten obrázek když napozicuju absolutně, tak je v obou prohlížečích zobrazen asi stejně, ale zbytek té stránky je relativně a vůči ten absolutně napozicovanej obrázek je vůči tomu relativně napozicovanýmu zbytku v každém z těch prohlížečů umístěn jinde.

Kdybych napozicoval absolutně vše, tak bych musel vše předělávat. Nejsem v tom tak zběhlý, takže pro mě je to docela dost práce. Ale pokud to nejde napozicovat relativně tak, aby to vypadalo v obou prohlížečích stejně, tak mi nic jiného nezbyde ... ale právě proto se ptám, zda to jde udělat tak, aby to v obou prohlížečích vypadalo stejně - pokud možno v relativním pozicování.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0