Autor Zpráva
lola2
Profil
Potřebuji poradit vytvořil sem menu vysouvací ale potřeboval bych aby to vysunutí šlo do druhého rámu javascrypt spíše neovládám tak bych byl rád za radu stránky jsou http://www.vseprotvorbuvebu.tym.cz
Manq
Profil
Na té adrese nic není. A i kdyby bylo, tak to, co žádáš udělat nejde.
lola2
Profil
zitra to obnovím nevím proč to nefunguje ale opravdu nejde přejít přes rám?
lola2
Profil
zítr to pojde opravdu to nejde nejak udělat?
Manq
Profil
Rám je samostatná stránka. Radši dělej stránky pořádně, rámy jsou na nic.
lola2
Profil
omlouvam se zrušil sem rám ale bude obtížné kopírovat menu na každou stránku zvlášť potřebuji poradit jak to menu mám upravit?
prosím v mozile to funguje tak jak by měloale potřeboval bych radu jak to udělat v IE?
lola2
Profil
http://vseprotvorbuwebu.tym.cz
lola2
Profil
prosím kohokoli kdo by mi mohl poradir vážně už si nevím rady
Manq
Profil
Proč si nenecháš poradit? Nebo si o tom něco nezkusíš najít? Neznám způsob, kterým by to šlo. Vykašli se na rámce.
lola2
Profil
poradit si nechám asi to nebylo zřejmé to jak sem to naspal zrušil sem ráma už mi to funguje tak jak by mělo až na jeden hlavní problém při najeté na pododkaz ty odkazy zmizí nechal sem si poradit hned a zrušilsem ty rámy
Manq
Profil
při najeté na pododkaz ty odkazy zmizí
Protože máš menu jen na hlavní stránce. V podstránkách ho nemáš. Mimochodem, doplň si středník za &nbsp.
Bruinee
Profil *
Hlavne, ze pises web s adresou "vseprotvorbuwebu" a pritom nevis ani naproste zaklady. S takovou ti tezko nekdo poradi smysluplne. Vykasli se na to a precti si jpw a pak zacni :D
Měsíček
Profil
Vzhledem k obsahu tohoto webu nevím co má název "Vše pro tvorbu webu" společného s touto stránkou.
lola2
Profil
Hlavne, ze pises web s adresou "vseprotvorbuwebu" a pritom nevis ani naproste zaklady
neznám tě a ty neznáš mě a ty stránky sou optymalizované pro IE tka proto teď nepracují v ve FF odkazy už sou v pořádku
lola2
Profil
Vzhledem k obsahu tohoto webu nevím co má název "Vše pro tvorbu webu" společného s touto stránkou. jwe to řešení dočasně budou to oficiální stránky technických služeb a zetím je hotová jen první strana
lola2
Profil
prosím zkontrolujte mi to trochu
Manq
Profil
prosím zkontrolujte mi to trochu
Ke kritice stránek tu máme zřízeno speciální sekci Názor na stránku. Upaluj tam :-).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0