« 1 2
Autor Zpráva
Chamurappi
Profil
Reaguji na Dava22:
Možná se načítají znovu, ale hlavní problém, kvůli němuž jsi založil toto vlákno, bys tím hravě obešel.

Reaguji na Lea:
Vary: Host říká keším, že mají zohledňovat hlavičku Host, která se ale už spoustu let používá vesměs vždy a všude. Stav, kdy na jedné IP běží hromada domén a server se rozhoduje podle Hostu, je docela normální, ne? Takhle „šetřím“ i já a Vary: Host vidím tady poprvé, nikdy jsem ji neuváděl.
Leo
Profil
"Vary: Host říká keším, že mají zohledňovat hlavičku Host, která se ale už spoustu let používá vesměs vždy a všude. Stav, kdy na jedné IP běží hromada domén a server se rozhoduje podle Hostu, je docela normální, ne? Takhle „šetřím“ i já a Vary: Host vidím tady poprvé, nikdy jsem ji neuváděl."

No me je jasny na co je hlavicka Vary, jen prave nevidim jeji vyznam kdyz dnes vsude beha HTTP 1.0, Leo
Dave22
Profil *
Chamurappi, Leo
jo webhosting je ten nejlevnější, kterej jsem našel, ale měl jsem u nich původní stránky a tam nebyl problém, tak jsem
si zase založil stránky na web4ce stejně jako předtim.

Už mi to opravili dali do složky s obrázky tenhle úsek .htaccess :

SetEnv force-no-vary


fakt divný když jsem to tam dal já dal jsem tam přesně to samý a najednou přestaly fungovat všechny obrázky...
dost sem se na tom od vás přiučil takže díky
a pro další mou udělané stránky budu volit zásadně jinou hostingovou firmu s trochu dražším hostingem.
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0