Autor Zpráva
xxxObiWan
Profil *
Ahoj,
jakým způsobem mám udělat svoje stránky, aby na ně šly aplikovat templates např z www.csstemplate.ic.cz ? používají se při tvorbě templates nějaké standardy, nebo si to prostě každý, kdo nějakou šablonu tvoří, splácá nějakým vlastním rozdílným způsobem?

Díky, ObiWan 8-)
jewmi
Profil *
no já si myslím, že máš nejlešpí si udělat vlastní šablonovací systém a potom v těch HTML kódech vždy změnit jenom pár řádků a šablonu přizpůsobit svému webu. Ale asi žádné světové templaty nebudou, teda zaítm jsem na ně nenarazil (asi z důvodu, že každý web je jiný)
ninja
Profil
Nejlepe tak ze oddelite logiku aplikace od vlastniho vzhledu (templatu). Nasledne pro pouziti noveho templatu jen nahrajete HTML,CSS a obrazky a do HTML kodu pridate vypis hodnot, ktere jste si predpripravil v aplikacni casti.
ninja
Profil
Vlastni sablonovaci system bych tvorit rozhodne nedoporucil. Zkuste se podivat na Smarty.
xxxObiWan
Profil *
Nejlepe tak ze oddelite logiku aplikace od vlastniho vzhledu (templatu). Nasledne pro pouziti noveho templatu jen nahrajete HTML,CSS a obrazky a do HTML kodu pridate vypis hodnot, ktere jste si predpripravil v aplikacni casti.
myslím, že tohle bych potřeboval trochu podrobněji rozepsat, z téhle jediné věty nic konkrétního nepochopím...
xxxObiWan
Profil *
takže těch šablonovacích systémů je víc? A který je teda nejrozšířenější, a kde se dají jeho šablony stáhnout?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0