Autor Zpráva
regvac
Profil *
Mám drobný problém. Mám stránku, ve které je iframe o rozměreh např. 100% šířce a délka je veliká např. 10000px . Obsah načítané stránky do iframu je velice dlouhý.
V IE se stránka vytiskne správně, tedy obsah iframu se rozdělí na x stránek.
V FF a Opeře se vytiskne pouze 1. stránka. Jde to nějak vyřešit? Iframu se zbavit nemůžu.

index.htm mám takto:
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/html4/loose.dtd">
<HTML>
<HEAD><META HTTP-EQUIV=CONTENT-TYPE CONTENT="text/html; charset=windows-1250"><TITLE></TITLE></HEAD>
<BODY><IFRAME SRC="obsah.htm" NAME="obsah" STYLE="width: 100%; height: 10000px;" FRAMEBORDER="0" HSPACE="0" VSPACE="0" SCROLLING="no" NORESIZE></IFRAME></BODY>
</HTML>
AdamC
Profil *
Měl jsem podobný problém, navíc se kvůli iframu často zasekával náhled v prohližečích, až z toho padaly ja hrušky.
Záleží, jak si představuješ, jakým způsobem se stránka bude tisknout.
Já jsem to vyřešil tak, že jsem měl na stránce např. tlačítko tisk, které udělalo to, že se poslal obsah (src) iframu do nového okna,
a to se pak poslalo na tisk. Někde jsem ještě viděl pomocí js nastavit iframu focus() a vyvolat metodu print(), ale nemám to odzkoušeno.
Nejlépší je ale se těch iframu zbavit - s tím prostě problém bude, ovšem pokud to nejde tak asi jedině nějak takto podobně.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0