Autor Zpráva
miro23
Profil *
zdravim, chci se zeptat, mam nekolik problemu s obrazky:
1.) nevite, jak zadam souradnice obrazku (samozrejme 4) a rohy obrazku mi prispusobi na te souradnice? takze ten obrazek mi to trochu skryvii......ako by se to dalo?
2.) mam obrazek, v kterem sa nachazeji vicere obrazky, a ja by som cel obrazek na urcitych souradnicich vybrat a oznacit ho jako promennou.....videl jsem tak naprogramovanej sach:
http://www.volny.cz/peter.mlich/hry/chess.gif , v tom programe to dokazalo vytahnout jednotlivi figourky a oznacit je ako promenni........
3.) mam obsah bunky, napr. rozmermi 100x100 a chci tam vlozit obrazek do pozadii (ne normalne), lenze obrazek ma 200 x 200 a chtel bych ten obrzek prispusobit na tu bunku (ten obrazek pouzivam vicekrat, takze vice obrazku s ruznimi rozmermi by bylo zbytecne robit........nevite jak by se to dalo udelat? pls. poradte.......dekuji
panhuhu
Profil
myslim, že se to dela pomoci background-position
miro23
Profil *
diki.....nejak se divam na to background position, zcasti sa to toho tyka, ale nevystihuje to to, co by som potreboval.......background-position mi vlastne umoznuje umistnit obrazek do pozadi v divu alebo bunke prosahujici rozmeri obrazku......muzu ten obrazek umistnit kde koliv v divu a pod..... ale cez to se neda ani jedna vec udelat......potreboval bych zmenit rozmery obrazku a pak ho umistnit do pozadi......... a potee jeste vysekat cast obrazku do premennej a zapsani souradnic obrazku na jeho skreslenii.........jak by se to dalo udelat?.....

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0