Autor Zpráva
harder
Profil *
zdravim, stal sa mi taky divny paradox:

mam style:

<style>
a:visited {color: #000000;}
a:hover {color: #994400;}
</style>

a mam odkaz

<a href="odkaz.html" alt="tutoriál"><font size="6"><b>odkaz</b></font></a>

preco ked odkaz nasmerujem na html subor, odkaz je na zaciatku cierne a ked ho nasmerujem na nejaky php subor, je na zaciatku bledomodre (ked cez neho prejdem misou, zmeni sa na hnede v kazdom pripade, aleten zaciatok je nejaky divny.....
a:visited {color: #000000;} - nefunguje....
a:hover {color: #994400;} - funguje

(na html vsetko funguje)

tomu vobec nechapem, pls. poradte.....dik moc.....
Bubák
Profil
V kódu, který jsi sem dal, není problém, pokud pominu, že by šel napsat mnohem lépe. Dej odkaz na stránku, kdo ví, co tam máš.
Joker
Profil
harder
preco ked odkaz nasmerujem na html subor, odkaz je na zaciatku cierne a ked ho nasmerujem na nejaky php subor, je na zaciatku bledomodre
Tipnu si, že ten PHP soubor byl už navštívený (a proto je černě), zatímco ten HTML soubor ještě ne (a proto je modře). To by byla jedna možnost.

Nesouvisející poznámka:
<a href="odkaz.html" alt="tutoriál"><font size="6"><b>odkaz</b></font></a>
Na co takových značek?
Bohatě stačí:
<a href="odkaz.html" alt="tutoriál" class="neco">odkaz</a>
harder
Profil *
to nechapem:

www.testing.php5.sk

ked to kukam cez PC, funguju iba html odkazy, ked to kukam cez net, nejde nic (vsetky odkazy mi vypisuje na modro) ......... zvyraznil som ich medzerami od okoliteho zdrojaku...... tak si to najdete (taka hra, skusam design a pod. , nemusite pisat, ze je to otrasne):-))))
harder
Profil *
www.testing.php5.sk/style.css - to je css subor
harder
Profil *
ludia, netreba riesit, zistil som, ze ono to funguje len v pripade, ak dany subor existuje, ak neexistuje, tu farbu mi nezobrazi..........:)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0