Autor Zpráva
Moonchild
Profil *
mám na stránkách www.zrec.xf.cz rozbalovací menu, mám tam ten soubor *htc, v IE už to funguje ale nějak divně to poskakuje...otevřete si to prosím přes IE....nevíte čím by to mohlo být? :(
Měsíček
Profil
Tam je těch divných poskoků trochu více moje dítě ;) řekni, který přesně .. nebo všechny?
vertigo4
Profil
Moonchild
chyba bude v pozicování, ale nedíval jsem se jak přesně
Měsíček
Profil
No kód je jak to říct "fuj" něco pozicuješ něco necháváš plavat .. myslím, že první krok by byl to udělat od znova a ujasnit si, kterou metodu, chceš využít.
Moonchild
Profil *
Měsíček: no, myslel jsem všechny :D

no je fakt že je to převzaté a nějak jsem to patlal ve dvě ráno...tak já to zkusim udělat znova a uvidim, děkuju
JanoP
Profil
V IE nič nejde ako má, ale typ verikálneho dvojurovnového menu by nemal byť žiadny problém. horšie by to bolo ak by si chcel pridať ďalšie vetvenie.
Moonchild
Profil *
odedneška nesnášim IE :D bohužel očekávám, že hodně návštěvníku těchto stránek budou uživatelé IE

začal jsem to dělat znovu, krok po kroku abych zjistil kde je chyba...samotné menu v IE funguje a když ho dám do tabulky tak se to rozhodí viz. www.zrec.xf.cz/aindex.htm dal by se tento problém nějak vyřešit? :(
Nadan
Profil
Moonchild
A všiml jsem si, že ti taky blbnou znaky v kontaktech, ve skupině.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0