Autor Zpráva
vertigo4
Profil
Čau, takže: mám relativně poz. blok a dole v něm absol. poz. patičku... známá věc. Patička se zkrátka drží dole. Jenže já mám v tom bloku nějaké další prvky, které pomocí javascriptu při onclick zobrazuji pomocí display: block; . Firefox a Opera při onclicku (kdy dojde ke "zvětšení obsahu") posune automaticky patičku dolů, protože se zvětší ten blok. Jen opět ten neřád IE (6 i 7) neposune patičku, zůstane na místě a ten odkrytý obsah "podteče" pod patičkou.

Nevím jak přinutit IE aby reagoval na změnu vel. obsahu... Nevím, jestli se to řeší často, navím ani jak bych to nazval, takže mé pátrání bylo marné... navíc takovéto zobrazování moc nepoužívám, takže jsem se s tímto problémem zatím nesetkal...

Samozřejmě bych mohl využít visibility, ale já potřebuji právě změnu velikosti obsahu... kvůli přehlednosti.
Dík, snad mne navedete...
vertigo4
Profil
Tak nyní jsem zjistil, že když nastavím pozicování patičky na relative, tak se rozhýbe a skutečně mění své místo podle zobrazeného obsahu... problém je však v tom, že je potřeba mít u patičky nastaveno absolute :?(
vertigo4
Profil
No, zřejmě to není nejčistší řešení, ale využil jsem té události onclick, při které se mimo jiné změní pozicování z absolute na relative... Funguje v IE6, 7; Firefoxu, Opeře...
Nechávám téma otevřené, kdyby jste přišli na lepší řešení...
Chamurappi
Profil
Reaguji na vertiga4:
Popis problému vypadá lákavě, ale ne zas tak moc, abych si sám zkoušel sestavit živou ukázku. Předpokládám, že to je hlavní důvod, proč si tu odpovídáš sám.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0