Autor Zpráva
Logging
Profil
pls nevite nekde o nejaky strance o css 3 ? ( syntaxe atd... )
mylan
Profil
CSS 3 je ešte v príprave! Viac a intervale inak: http://interval.cz/clanek.asp?article=3888
Logging
Profil
dik o tom sem vedel, ale nechtelo se mi vice hledat :)
Logging
Profil
at nezakladam nove tema a o css 2 jsou nejaky good stranky? ( jsem strasne linej hledat :D )
Boldrik
Profil
ale nechtelo se mi vice hledat
Tobe se neco nechce, tak chces at to udelaji jini? A zadarmo? Nejsi ty nahodou komunista?;)
Logging
Profil
Tobe se neco nechce, tak chces at to udelaji jini? A zadarmo? Nejsi ty nahodou komunista?;)
ne to fakt nejsem :D
Jiří Bureš
Profil *
> Logging
Připravuješ se na situaci, která IMHO nastane až za několik let? Ta norma ještě není ani zdaleka hotová a zatím neexistuje prohlížeč, který by CSS3 podporoval.
Logging
Profil
aha dik
Jiří Bureš
Profil *
>Logging
No já se na CSS3 celkem těším. Je tam dost zajímavých věcí. A ještě víc se těším, až budou prohlížeče tyto vlastnosti interpretovat bez chyb :-) Výrobci totiž asi začnou novinky z CSS3 implementovat ještě před vydáním normy. A tak vzniknou implementační chyby. No a ty chyby se pak budou pár let opravovat :-)
Logging
Profil
no ja prave nejsem moudrej z tech verzi css. asi bych ani nepoznal css a css2 od sebe, a proto sem si rikal, ze bych se naucil teda css3, ale kdyz to jeste neni dokonceno tak si asi sezenu neco na css 2
Jiří Bureš
Profil *
> Logging
CSS2 je v současnosti to pravé. Ale pozor! Ne všechny body tohoto standardu jsou bezchybně nebo vůbec v prohlížečích implementovány. Proto je potřeba testovat, testovat, testovat.
Logging
Profil
jeste: na Jakpsatweb.cz/css je verze 1? rad bych zjistil, kterou verzi pouzivam
thingwath
Profil
CSS je právě verzováno úplně pitomě, tedy spíš skoro vůbec, akorát se sypou verze s tím co je v nich nového na sebe.
Spikee
Profil
Logging
Na JPW je popísané všetko, čo funguje v prehliadačoch. Čiže CSS1 a časť CSS2.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0