Autor Zpráva
Hooonza
Profil
Hezký den, nemáte s tím někdo zkušenost?

Mám relativně napozicovaný <div style="position: relative; top: -280px;">. Obsah divu se zobrazuje na určené pozici, ale v místě, kde je zapsaný, po něm stejně zůstává prázdné místo, které tam nechci. Jak se ho zbavit? Ostatní text pozicovaný není, že by to bylo tím? Dík!
Hooonza
Profil
Jde o to, že ostatní text pozicovaný není, že by to bylo tím?
yFang
Profil
Jak vypadá ten kód?
Hooonza
Profil
Je to na http://hoowoo.euweb.cz/, když klikneš na "Odpověď šifrovaně", odskočí dolní oddělovací čára a text pod ní.
yFang
Profil
Hooonza
Zkus tomu nastavit výšku - height. Ale nevím, zda to pomůže.
Hooonza
Profil
yFang
Ve Firefoxu se stav spravil, ale Opera a IE trucují, bohužel sedět by to mělo hlavně v IE... Napozicuju i spodní text a to by bylo, aby nebylo:-) Bohužel, tím se na obrazovkách s menším rozlišením objeví vpravo posuvník, tomu jsem se chtěl vyhnout, ale asi s tím nic nenadělám... Díky!
yFang
Profil
Hooonza
V IE7 mi to funguje. ;-)
Hooonza
Profil
yFang
Dnes už je na stránce napozicovaný i text pod odstavcem, který dělal problém. Tento dolní text jsem relativně také posunul nahoru, takže vše teď vypadá normálně.
Problém s mezerníkem se objeví při testu na obrazovku s malým rozlišením 800x600, kdy, přestože se veškerý text zobrazí na obrazovcce, je pod textem prázdné místo do konce stránky a vpravo se zobrazí posuvník. Ale asi to tak nechám, kolik lidí má dnes 800x600? Dík za spolupráci:-)
yFang
Profil
Hooonza
kolik lidí má dnes 800x600?
Budeš se asi divit, ale každý den mám na stránkách někoho s takovým rozlišením. Dnes tvoří 4%. ;-)
Hooonza
Profil
yFang
No vida, to bych teda měl nějak vymyslet...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0