Autor Zpráva
Pooky
Profil *
Ahoj.
Takze ja mam mensi problem. Stránky jsem měl vyřešeny pomocí celoplošného obrázku a atrbitu <map> (klikací mapa). Ale kdyz se udělal reload tak to bylo vidět.
Tak bych to chtěl udělat pomocí css ale jak tam zařadit tu klik mapu? Nebo existuje nějaká náhražka?
Dík za radu
vertigo4
Profil
tak to bylo vidět.
co bylo vidět?

Mimochodem: dělat web jako celoplošný obrázek ve formě klikací mapy je asi stejná jako postavit barák z odlitého betonu a do něj pak vyvrtávat místnosti...
Pooky
Profil *
co bylo vidět?

Mimochodem: dělat web jako celoplošný obrázek ve formě klikací mapy je asi stejná jako postavit barák z odlitého betonu a do něj pak vyvrtávat místnosti...

Bylo vidět že se obrázek roluje přes celou stránku.

Jinak jasne že to je ale je to nejrychlejší řešení když mi někdo hodí grafický návrh který se kloudně nedá nakodovat tak si tím rád ulehčím práci.
Rae
Profil
Pooky

Nakódovat se dá všelijaká blbost. Ale to co provozuješ ty je prasárna.

A k tématu: To bude asi tím, že se znovu nahrává obrázek, který je patrně asi dost velký. Nejlepší by bylo kdybys dal odkaz.
Bubák
Profil
Nebo existuje nějaká náhražka?
Napozicovat nad pozadí odkazy s display: block; výškou a šířkou. Ale považuji to za větčí prasárnu, než "starou dobrou" klikmapu.
vertigo4
Profil
Pooky
Jinak jasne že to je ale je to nejrychlejší řešení když mi někdo hodí grafický návrh který se kloudně nedá nakodovat tak si tím rád ulehčím práci.

ty bys moh stavět ty betonový baráky...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0