Autor Zpráva
marfig
Profil
Ahoj, kouknete na www.rosabo.profitux.cz a poklikejte na Štěňata, pak vize www.rosabo.profitux.cz/error.png Toto se mi občas zobrazi, nejsem schopen přijít na to kdy a za jakých podmínek, pravděpodobně to dělá jen FF. Projížděl jsem kód jestli jsem někde něco nepřehlédnul, neboť to dělá jen u štěňat. V 99% se to po reloadu ztrati a je to v poradku. Proste to nechapu. Diky Martin
Petra
Profil
To je hezký, nevim :-) Každopádně to menu je dost nevalidní, tak bych začla tam.
Marty
Profil
Podle mě je to nějaká podivná vyjímka ve FF (která se opakuje maximálně jednou za deset let).
Zkoušel jsem to i ve Firebirdu a žádnou chybu jsem nezaznamenal...
marfig
Profil
Petra
Pls, mohla by jsi mi poradit, jak snizit jeho nevaliditu, hlavne v casti, ktera by mohla kolidovat?

Marty
No ono se mi to opakuje casteji nez 1 za 10 let, jinak bych to nechal plavat, nebot v Opere a IE to vypada stejne a neni problem. Ale jak si to nekdo prohledne ve FF a nahodou to zblbne, tak me budou kamenovat...
Petra
Profil
marfig
Nemohla, protože to nevím. To menu je evidentně stejný (a stejně nevalidní) na všech stránkách, takže spíš by mohla být chyba mimo to menu. Jako jediné řešení vidím zvalidnit to úplně. Ale ta chyba může být pak taky úplně někde jinde, možná je to nějakej divnej bug, vypadá to tak. Možná by bylo nejlepší to menu udělat úplně jinak a odznovu, (kupř. správně jako seznam), to by chyba mohla zmizet :-)

Jinak pro případné pochybovače potvrzuju, že marfig netrpí fatamorgánou, opravdu se to tak zobrazuje.
marfig
Profil
Petra
Diky za potvrzeni spravneho zraku :)
Zkusil jsem textový obsah vyhodit a zdálo se, že to nedělá, hledal jsem tedy chybu v textu, ale nic jsem nenasel.
Kazdopadne diky. Asi mi nezbyde nic jineho, nez to menu pokopat...
Marty
Profil
Netscape 7.1, FF 1.0.4, Mozilla 1.7 a Firebird.
Všude je zobrazení i po úmorném testování vpořádku.

Nezbývá než souhlasit s Petrou, že půjde o nějaký prapodivný bug, kterej už ve verzi 1.0.4 není...
marfig
Profil
Marty
Nerad kazim radost tobe i sobe, mam FF 1.0.4 :(
Diky za umorne testovani.
Prohodil jsem poradi menu a clanku, tj. nejdrive je v kodu menu a pak clanek, pred chvili tomu bylo naopak. 5 minut jsem jak blb klikal a cekal az to zblbne a zda se ze se to umoudrilo.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0