Autor Zpráva
J_D
Profil
ahojte, mam takovy teoreticky dotaz...

predstavte si dva divy vedle sebe (float: left; a float: right;) .... oba se v pohode zobrazi vedle sebe, jak maji.... ale ted nastane situace, ze se ten pravy div vubec nezobrazi..... jak docilit toho, aby se v takovem pripade ten levy div natahl na sirku misto toho praveho ?
yFang
Profil
J_D
Třeba JavaScriptem.
Jméno
Profil
yFang
tak to by me zajimal priklad ;-) dokazes napsat kod nebo aspon naznacit?:D
J_D
Profil
Třeba JavaScriptem.

JS vubec... sice bych to mohl udelat podminkou v PHPku, ale chtel jsem vedet, jestli to nepujde treba nejak primo csskem...



tak to by me zajimal priklad ;-) dokazes napsat kod nebo aspon naznacit?:D

no, napr. si predstav v levem divu zobrazeny clanek a v pravem divu seznam clanku.... kdyz vyberes nejaky clanek, tak aby ten pravy div "zmizel" a levy se natahl na celou sirku...
yFang
Profil
J_D
no, napr. si predstav v levem divu zobrazeny clanek a v pravem divu seznam clanku.... kdyz vyberes nejaky clanek, tak aby ten pravy div "zmizel" a levy se natahl na celou sirku...
Tak to je trochu o něčem jiném. Ten článek bude na jiné stránce (předpokládám), takže tam ten sloupec vůbec nezobrazíš.
J_D
Profil
Tak to je trochu o něčem jiném. Ten článek bude na jiné stránce (předpokládám), takže tam ten sloupec vůbec nezobrazíš.

no o to mi prave jde... v pripade, ze tam ten pravy sloupec bude, levy ma nastavenou nejakou sirku, aby se vedle sebe vesly... ale v pripade, ze ten pravy nezobrazim, tak levy zustava stejne uzky.... a jde mi o to, jak ho ciste pomoci CSS "natahnout" na celou sirku.... jestli to vubec nejak jde vyresit...
vertigo4
Profil
J_D
pravému nastav float:right s pevnou šířkou... levému nastav také float: right ale nenastavuj mu šířku... když tam bude ten pravý, tak se levý roztáhne nalevo od pravého a když tam nebude ten pravý, tak se levý roztáhne přes celou stránku...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0