Autor Zpráva
Glad
Profil
Ahoj, potřeboval bych pomoci.

Problém mám na http://www.glad.cz potřeboval bych poradit jak upevnit pazičku ke spodku prohlížeče. Zkoušel jsem do svého kódu vpasovat řešení na Plaváčkově webblogu, ale bez výsledku. Mohl by se mi prosím, někdo zkušený podívat do kódu a poradit? popřípadě říct "naflákal jsi to tam jako prase" a říct co by mělo být upraveno?.
Railbot
Profil
A co to třeba udělat přesně podle toho?
vertigo4
Profil
Glad
Když jsem se ti dával do kodu a css tak nevím teda, kam jsi to vpasoval... nevidím známky toho, že bys využil Plaváčkova řešení.
Glad
Profil
vertigo4
nacpal jsem to tam a nic se nestalo tak jsem to vrátil zase zpět. Potřeboval bych vědět zda již teď není někde problém kvůli kterému by to nemělo jet.
Napsal jsem to tam znova.
Glad
Profil
pod FF je patička nahoře, při vepsání position absolute.
yFang
Profil
Glad
A vepíšeš tam také left:0;top:0; ?
vertigo4
Profil
yFang
spíš left: 0; bottom: 0;
yFang
Profil
vertigo4
Jo no jo. To jsem spletl. :-)
Glad
Profil
mam to tam, ale paticka se zasekne a zustane v puvodni poloze prohlizece. a střed se mi k ni nenatahuje kdyz ej malo obsahu.
Glad
Profil
nevite nekdo co s tim?
Měsíček
Profil
clear:both;
Davex
Profil
Měsíček
To nestačí. Fungovalo by to teprve, kdyby Glad použil celé Plaváčkovo řešení. Zatím tam má částečný náznak ve špatném místě a to nejpodstatnější tam chybí úplně.
Glad
Profil
původně jsem s touhle problematikou nepočítal a teď, když už jsem web dopsal se to tam špatně dosazuje tak nevim co by kde mělo být, a co je vlastně pro tu patičku z plaváčkova fíglu podstatné.

Web jsem prozatím přemístil na http://glad.savana.cz
kubiseg
Profil
a co treba ty paticce nasadit position:fixed?
Glad
Profil
To mi moc nepomohlo.
Plaváček
Profil
Glad

To mi moc nepomohlo.

A nestačilo by prostě, abys do svého kódu konečně zapracoval to mé řešení? Domnívám se, že jsem to popsal dost srozumitelně.

Nebo si prostuduj toto řešení http://klient.plavacek.net/paticka-vzdy-dole.html (je tam prozatímní hack pro Operu 9.5 beta, ale ten možná ve finální verzi nebude potřeba.
Glad
Profil
Plaváček
Děkuji mnohokrát, už to funguje. :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0