Autor Zpráva
tikonik
Profil
Ahoj vsem, potreboval bych poradit. Asi je to jednoduche, ale nevim jak na to. Chtel bych si vytvorit stranky, tak aby byla nejaka hlavicka nahore, na leve strane menu a napravo velke okno ve kterem by se nacitala stranka ktera je volana z menu nalevo. Chtel bych aby ten odkaz vedl na jednoduchou stranku (soubor.htm)ve ktere bude jen text . Napsany zpusobem html. Chtel bych aby se nemuselo v techto textovych strankach opakovat vse co ve strance index.htm. Doufam ze jsem to napsal trochu srozumitelne. ( to znamena na strance treba vyrobky.htm bych uz nechtel znovu opakovat informace o menu, hlavicce a paticce. ) Dekuju Pavel
vertigo4
Profil
tikonik
tohle ale nepatří do sekce CSS
Měsíček
Profil
Spíše do práce a zakázky ..

čoveče, copak neexistuje několik tisíc šablon zdarma, které můžeš použít a na kterých se můžeš učit? Třeba na stránce interval.cz najdeš několik příkladů toho co chceš.
Zdeněk Košťál
Profil
tikonik
Najdi si něco o include (popř. na to můžeš použít nějaký preprocesor co ti vyhodí html a to pak nahraješ na web).
tikonik
Profil
Diky vsem za ochotu a rychlost.
jvabjbqkb fkvb
Profil *
tikonik: Doporučuju ti http://polopate.jakpsatweb.cz/index.php?page=uvod_php .
Přečti si tenhle článek a dále na stejném webu 4 články o funkci include a mělo by ti to být jasné. Jde sice o programovací jazyk PHP, ale stačí se naučit tenhle jeden příkaz a změnit koncovky souborů na .php a nic dalšího se učit nemusíš. Tak směle do toho ;))
TSD
Profil
tikonik
Myslím že hledáš toto: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=9&topic=74 664

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0